Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első szandálnak mekkorával...

Első szandálnak mekkorával vegyek nagyobbat, milyen gyorsan nől a babák lába, mert az szeretném ha most veszek akkor az nyár végéig jó legyen? 10 hónapos baba Ja és a Siesta jó?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ......

Ha már áll, meg megyeget, akkor ne vegyél nagyobbat, mert nem fogja jól tartani a lábát. Nőni igazából kb most kezd majd jobban. Nekünk 6-8,5 hó közt elég volt egy cipő, most meg havonta nő ki egyet.

2009. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen a siesta jó , változo kinek milyen ütembe nöl a lábija, ugy nézheted hogy a babád eddig milyen ütembe nölt, ha kicsi törékeny akkkor talán tovább hord egy méretett de az én babám nagyobb a korához képest ö gyorsabban fejlödhet. Így volt a nagy fiamnál .
2009. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

u.i.:

Siesta jó, bár én úgy tudom, befejezték a gyártást, és valami Max(???) van helyette. Kérdés, megér-e annyit(10-15 ezer, és 1 hónapig jó...).

2009. júl. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!