Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyereknek pihenőszéket...

Második gyereknek pihenőszéket vagy babahintát megéri venni? Kihasználtátok?

Figyelt kérdés

Az elsőnél nem volt, folyton rajtam lógott. A másodiknál gondolkodom rajta, mert a kisfiam még csak 2 éves, nagyon fogja igényelni a vele való foglalkozást és talán a pici jobban ellenne egy ilyenben. De nem vagyok biztos benne.

Megéri venni? Pihenőszéket vagy elektromos hintát? Akinek volt, kihasználta? Elvannak benne a babák?


2012. jún. 1. 22:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babánál nagyon jó a pihenőszék.Fürdetésnél beviszem a fürdőbe, míg a kétévest elintézem.Nappaliban, konyhában is sokszor beleteszem, mert porszívózok, vagy vacsi kell a nagyobbnak stb.Nincs millió kezem, hogy ellássam a két gyerkőcöt.Fel sem tudom sorolni, hogy
2012. jún. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

hány alkalommal jól jön.A hintát nem szereti egyik sem, pedig elektromos.

Bocsi, de az előbb átment csak úgy!

2012. jún. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes,mi nagyon kihasználtuk.Nekem a lányom nagyon igényelte azt,hogy vele legyek,de a hintában nagyon elvolt.Neki elektromos hintája volt.A konyhában volt,megfőztem mellette simán.
2012. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor vegyél ha már megvan a pici és bele tudod próbãlni egybe. Mi megvettük a rezgős pihiszéket és visított benne, sima járókában meg gond nélkül elvolt. De minden fajta hinta pihiszék és hordozókendő mumus az én kisebikkemnek.
2012. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi olyan elektromos hintát vettünk aminek az ülőrésze kivehető és pihenőszékként funkcionál. Szerette nagyon, és nekem is nagy segítség volt, a fürdőben, konyhában stb.
2012. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Hintázós, rezgős pihiszéke volt a fiamnak, nagyon nagy szolgálatot tett. Nagyon hasfájós volt, de szinte mindent meg tudtam csinálni mellette, mikor megvettük a széket.

Barátnőmnek a kislánya hintát kapott, ő meg azt szerette nagyon.

2012. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%
Biztos nem vennék, mivel baromi ártalmas a gerincének.
2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
2-3 hónapos korától a legkevésbé sem ártalmas. A pihenőszéket nagyon tudom ajánlani. :) És a játszószőnyeget is, minél színesebbet. ;)
2012. jún. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Kerria ***** válasza:

Ezeket már úgy alakítják ki, hogy pár órát nyugodtan el lehetnek benne a babák.


Nekünk (ugyan csak az első baba) hatalmas segítséget jelent, amíg főzök, vagy elszaladok wc-re, addig beleteszem, bekötöm és biztonságban van...


Szerintem a másodiknál is ugyanilyen hasznos lehet, arról nem is beszélve, ha nem terveztek több babát, akkor el is tudod adni...


Azt hogy melyiket választanám, nem is tudom, mind a kettőt jónak tartom.

2012. jún. 2. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek nem volt, de a másodiknak volt pihenőszéke, és nagyon jól jött. Első 1-2 hónapban a kiságyban töltötte sok idejét a pici, de utána jött közénk, társaságra vágyott. Nem szívesen raktam volna le a földre, mert attól féltem volna, hogy a nagytesó a játék hevében esetleg rálép vagy átgázol rajta, ezért nagyon jól jött a pihiszék, biztonságban volt benne a picike.
2012. jún. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!