Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyereknek pihenőszéket...

Második gyereknek pihenőszéket vagy babahintát megéri venni? Kihasználtátok?

Figyelt kérdés

Az elsőnél nem volt, folyton rajtam lógott. A másodiknál gondolkodom rajta, mert a kisfiam még csak 2 éves, nagyon fogja igényelni a vele való foglalkozást és talán a pici jobban ellenne egy ilyenben. De nem vagyok biztos benne.

Megéri venni? Pihenőszéket vagy elektromos hintát? Akinek volt, kihasználta? Elvannak benne a babák?


2012. jún. 1. 22:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Bcicus,szerintem menj vissza hoxára és ott osztogasd a "hasznos" tanácsaidat!
2012. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elsőnek kölcsönbe kaptunk pihenőszéket, vissza kellett adni, nagyon kihasználtuk. A másodiknak beruháztunk egyre. Most 6 hónapos lassan, abban eszi a kanalasat, és sokáig jól elvan benne, amíg a naggyal foglalkozom vagy a házimunkát végzem. Szerintem hasznos dolog, mindenképp vegyél. 2-3 hónapos korban már belerakhatod a picit. Elektromos hintánk nem volt, arról nem tudok nyilatkozni. Ja, egyébként nekem még a 2.5 éves nagy is szívesen trónol a pihenőszékben! (18 kg-ig jó.)
2012. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért lettem baromira lepontozva?Mert használok pihenőszéket?

Első voltam.

2012. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hintát, de nem elektromosat, hanem Adamo(-jellegűt). Azért inkább a hintát javaslom, mert az amellett, hogy lefoglalja a babát, fejleszti az egyensúlyérzéket, az idegrendszert és még sokminden mást is, míg a pihenőszékben csak elvan a baba. És azért nem elektromos, hanem Adamo mert ezt sokkal tovább ki lehet használni és - ami csak magánvélemény, és lehet, hogy hülyeség, de - az elektromos hintával kapcs. olyan érzésem van, mintha egy robot hintáztatná a gyereket...

És ajánlanám a hordozókendőt, mert (főleg, a hasfjáós-fogzós-szeparációs szorongásos időszakokban) lehet, hogy a kicsi majd nagyon fogja igényelni a testközelséget, ringatást és így is tudsz közben a naggyal foglalkozni.

2012. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kapott ajándékba a lányom pihenőszéket,nagyon szerette,rezgős,zenélős volt nekünk. Mindent meg tudtam mellette csinálni, vittem magammal a babát,amerre dolgom volt. Ebben kóstoltattam először a kanalast,nagyon szépen evett benne. Azért egy Adamo hintában nem nagyon etetném a gyereket. :) Ortopédust megkérdeztem,nyugodtan ajánlotta,a hordozót és pihiszéket úgy alakítják ki,hogy ne legyen ártalmas a babáknak. 2 hós korától használtuk. Most adtam el egy ismerősömnek,náluk az első lányuknak nem volt,nem volt rá szükség. A 2. gyerekük teljesen más,nincs el egymaga,nem aludt napközben stb.,amióta megvették a széket,kicserélték a babát. Nem minden gyereknek jön be,de az átlagnak igen. Szerintem megéri...:)
2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kedves 11-es legyen már neked mindegy hogy hva írom le a véleményem és azt amit több szakember aki ezzel foglalkozik egyöntetűen állít nekem.
2012. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!