Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha jol halad a delelotti...

Ha jol halad a delelotti hozzataplalas gyumolccsel akkor melyik a kovetkezo etkezes amikor ajanlott folytatni a hozzataplalast?

Figyelt kérdés
babam kb 3 hete eszik delelott gyumolcsot(hol uvegest, hol en keszitem es sinlaccal suritem picit).altalaban napi 5x etkezes van es neha 1 ejjel, mostanaban ujra ebred, gondolom a foga miatt. elkezdtem tejpepet adni keso delutani etkezeskor amit szinten jol evett, csak az annyira jollakatta, hogy fudes utam mar alig szopizott, mert meg nem volt etvagya, belealudt es ejjel viszont ehesen kelt. szerintetek adjak korabban neki tejpepet(ebedkor) vagy inkabb kedjek fozeleket adni delben es hagyjam a tejpepet?. amugy nem evett meg nagy mennyisegeket de jollakott toluk, nem nagyevo, 6,5 honapos
2009. júl. 1. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:
meg nem valtottunk ki etkezest, de mar keveset szopizik a kaja utan
2009. júl. 1. 10:05
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdheted a főzeléket, ha a gyümölcs már megy.
2009. júl. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Elöbb-utóbb ez a cél :)Mármint az étkezések kiváltása. Nem kell elsietni, a gyümölcs után jöhet a zöldség, sárgarépa, krumpli, sütötők...A tejpépet ha már kapja ne hagyd el szerintem.Kifog alakulni lassan, hogy reggel és este fog szopizni, a többi alkalommal már szilárd ételt eszik.De még mindenképp kináld meg szopival is minden étkezés után.

8 hós manó anyukája

2009. júl. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!