Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig lehet a lázat a...

Hány napig lehet a lázat a fogzásra fogni? Ilyenkor már közel van a fog áttörése?

Figyelt kérdés
A hőemelkedésen kívül más tünete nincs a babámnak csak tipikus fogzós tünetek pl ömlik a nyála, duzzat azínye durván, mindent rág, nem eszik, piros a popsija a kakitól. 2 napja van hőemelkedese doki látta szerinte is a fog miatt. De meddig lehet így? Lázcsillaítót meddig kaphat folyamatosan? Nappal nem adok neki max éjszaka kap nurofnt hogy tudjon picit aludni mert nagyon nyűgös. 8 hónapos van 2 foga most a felsők jönnek, doki szerint akár 4 is egyszerre.
2012. jún. 1. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia.Ha csak éjszakára kapja,akkor szerintem néhány napig nyugodtan adhatod én is így csináltam.Aztán ha múlik a fájdalom,vagy nem volt nyűgös,kihagytam egy jó pár napot.Az ilyen heves tünetek ált,már valóban azt jelzik,hogy az áttörésnél tart a fogzás.
2012. jún. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!