Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan megszületik a...

Hamarosan megszületik a kislányunk! A házban ilyenkor is átlag 20-21 fok van, ha nagy a meleg kinn, akkor 22 esetleg! Az hideg neki? Gondolom jobban fel kell majd öltöztetni!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. máj. 29. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Hú jó kis házatok van.


Szóval öltöztetni igen, de arra is figyelj hogy ha kimentek akkor azért ne legyen túlfütve a baba.


Amúgy alváshoz tökéletes ez a hö. ès télen is. Nyáron nem baj ha 30 fok van, mert ez termézetes hö.

2012. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy réteggel több ruhát kell adni rá ami rajtad van.

Fürdéskor lehet érdemes egy kicsit befűteni abba a helyiségbe ahol fürdeted a picit.

2012. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hősugárzó már van a fürdőszobába, hogy ne legyen rá hideg! Köszönöm szépen! Mondjuk hosszú ujjú body és még arra valami?
2012. máj. 29. 21:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body+ rugi ha látod hogy fázik egy kis zoknit is adhatsz a rugi alá és amikor alszik takard be szerintem ennyi elég.

Ha nyáron nagy meleg van szellőztess egész nap, így talán kicsit melegebb lesz a ház.

2012. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy mennyire kell felöltöztetni a babád?Ösztönösen vagy tudatosan teszed?
2012. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 29. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tavaly májusban született a lányom,ugyanilyen hőmérsékletű a lakás,ez a tökéletes egyébként,nem a 25 fok.

Engem mindig letolt a védőnő,hogy nem kell agyonöltöztetni,mert én is hajlamos voltam rá.Hősugárzót sose használtunk,és még csak náthás sem volt soha,úgyhogy ne aggódj!

2012. máj. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. máj. 30. 10:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a 20-21 fok! Pont ideális. Nehogy nagyon beöltöztesd szegényt! Ne döntsd el előre, majd úgyis ki fogod tapasztalni hogy jó neki. Hosszú ujjú body és pamut tipegő szerintem bőven elég.
2012. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!