Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 napja nem kakilt a 3...

3-4 napja nem kakilt a 3 hónapos babánk. Segítettem neki kakilni hőmérővel és nagyon szilárd volt az eredmény. Az lehetséges, hogy az almától sűrűbb a széklete?

Figyelt kérdés
Napi 4-szer szopik, 1-szer kap almát és ha kell akkor 1-szer tápszert.

2012. jún. 2. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi almát kap pontosan?Gondolom a kinálgatós fázison még nem léptél túl egy 3 hónaposnál..amugy mióta kapja?előtte is volt probléma mielőtt "almázott"?
2012. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen tápszert kap? Valószínű a tápszer fogja neki!
2012. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az alma is megfoghatja és a tápszer is.
2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
lehet az almától, sőt almát nekünk akkor ajánlotta a doki amikor hasmenése volt a lányomnak. Van akinek megfogja a székletét van akinek lazítja.
2012. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3 hónaposan még nem kész az almára a gyomra. hagyd el! majd 4 hónapos korában ráérsz hozzátáplálni, most még nagyon korai!
2012. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A hámozott alma a legtöbb babánál hasfogó hatású, mivel a rostok roncsolódnak.

Én a helyedben szüneteltetném az alma adását, nagyon korai még( a tápszeres babáknál sem ajánlják 4 hónapos kor előtt a hozzáátáplálást és a Te kicsid még szopizik is:) ) és ezek szerint a babád emésztőrendszere sincs még "felkészülve" rá.

2012. jún. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy az alma miatt van. A szervezete még nincs kész más étel befogadására az anyatejen/tápszeren kívül. Én a helyedben várnék még legalább a 6. hónapig, ha nem akarod tönkrevágni az emésztőrendszerét.
2012. jún. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
attól függ reszelve az alma inkább meghajtja,lehet inkább a tápszer,próbáld ki,ne adj neki 2-3 napig almát,ha ugyanolyan szilárd akkor a tápszer a hibás.Mellesleg nem lesz semmi baja,ha almát adsz neki,én is adtam 3,5 hónapos kisfiamnak almalevet,almát és dinnyét,3 hónapos kora óta tápszeres,ma már egy 13 hónapos,jó evő,egészséges kisfiú aki semmire sem allergiás.esetleg próbáld ki a baracklevet az meg szokta hajtani a babákat.
2012. jún. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is valószínűleg az almától van. Még nem kész a babád emésztőrendszere rá valószínűleg. Várj néhány hetet és akkor próbáld újra az almát! Addig elég az anyatej/tápszer.
2012. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül is az alma volt a ludas a dologban.
2012. jún. 15. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!