Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy 4,5 hós...

Mitől lehet, hogy 4,5 hós anyatejes babám 1hónapja csak kb.3 naponta kakil ami elég kemény és büdi?

Figyelt kérdés

Alig bírja kinyomni szegény és általában 3 naponta is csak hőmérőzéssel tud kakálni. Ha magától sikerül akkor viszont hígat kakál.

Előtte napi 2-3 híg kaka volt.


2009. júl. 1. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A 6 hós tejcsis kisfiamnál is volt olyan, hogy ritkán 5-6 naponta kakilt. A doki megvizsgálta minden rendben volt nála. Azt csináltam, hogy megmaszíroztam a pocakját a dm- be kaapható "Babapocak masszázs" krémmel, hogy ne keményedjen be neki, úgyhogy olyan gondunk nem volt, hogy bekeményedett, mert a rendszeres masszázs nem engedte. Már szerencsére nincs ilyen gondunk 1-2-3 naponta kakil a sok mozgás miatt már maszáznom se kell.
2009. júl. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónapos a kislányom. Mondta a védőnő, hogy lassan már nem lesz minden pelusban kaki, sőt olyan is lesz, hogy 1-2 napig nem kakil, mert ilyenkor már beindul az emésztés és kevesebb salakanyag képződik.
2009. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak szolidaritásból írok, sajnos segíteni nem tudok. Lányom ma 4 hós, egy hete kezdődött nálunk ugyanez a cirkusz a nappali alvásokkal, azelőtt be a kiságyba, egyedül elalvás, azóta csak cicin alszik el és úgy rakom be, 4O perceket alszik, de volt nap, hogy össz-vissz 1 óra 1O percet aludt. Plusz hozzá - azóta nem marad a kocsiban sem fekve, ülve meg ugye még nem lehet, őgyhogy nem tutunk kimenni érdemben csak az udvarra ölben. Kitartás!
2009. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előző vagyok

Ezer bocsi!!!

rossz helyre írtam be ezt a választ, neharagudjatok!

2009. júl. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Alvás problémáink is vannak sajnos amik szintén most kezdődtek.:(
2009. júl. 1. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!