Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki tart otthon kálciumot?

Mindenki tart otthon kálciumot?

Figyelt kérdés
Mivel csak receptre adják még sosem vettem kálciumot, mert nem volt rá szükség. De mi van ha megcsípi 15 hós babámat a darázs? Tartsak itthon végszükség esetére?
2012. jún. 3. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nekem van, de nem igazán használjuk. Szerintem nem kell. Max. vegyél multivitamint.
2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én mindig íratok fel a doktornővel calcimuscot, és az van itthon. A fiamat már kétszer megcsípte darázs, és pillanatok alatt duplájára dagadt a lába, amit a calcimusc percek alatt lehúzott, és minden visszaállt.

Sosem árt, ha van otthon, a calcimusc pl. sokáig eltartható, de egy csomó calciumot vény nélkül is lehet venni, pl. calci-kid.

2012. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, ha van otthon, pont arra az esetre, amit te is írtál. Bármilyen allergiára jól jön első lépésként. Én az ampullára esküszöm. (injekció)
2012. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is csípés, allergiás roham esetére tartok itthon ampullát, amúgy nem használjuk.
2012. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mit kell csinálni, ha úton vagyunk és akkor csípi meg valami? Ott nincs az embernél kálcium...
2012. jún. 4. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam mindig van:)

Egy ampulla calcimusc mindig van a táskámban. Plusz kullancsriasztó, és kullancseltávolító kanál és naptej:)


Para anyuka vagyok:D

2012. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!