Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még más is rajtam kívül...

Van még más is rajtam kívül akinek még 16 hónaposan nem alszik a babája? Ez normális?

Figyelt kérdés
Ezt nem lehet megszokni,nagyon fárasztó.Van hogy 3*,de van hogy 10*kell.:(

2012. jún. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem normális, (főleg a 10). Miért kel fel? Szomjas? Eszik még?
2012. jún. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külön alszik? Mit csinál mikor felébred?

Másfél éves kor körül van egy újabb szepaszorongásos időszak, sok gyerek ilyenkor újra/ még mindig többször létszámellenőríz éjjel.

2012. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Este szopizik csak, amúgy rendesen vacsorázik.Mindent próbáltunk nem éhes nem szomjas stb.
2012. jún. 3. 21:52
 4/9 A kérdező kommentje:
Van,hogy csak felül és sírdogál amíg be nem megyek hozzá,de ha nem megyek akkor ordítás a vége.Próbáltuk a sírni hagyást is még régebben de az se vált be.Amikor megunom akkor odaveszem magam mellé,de van hogy mellettem is megébred.
2012. jún. 3. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

HÁt, sajnos nincs mit tenni, hiszen már látod, hogy a sírni hagyás sem tett jót:), csak bátorítani tudlak, hogy el fog múlni.

Esetleg olvasd el Dr. William SEars Éjszakai gondoskodás c. könyvét, soksok hasznos ötletet találhatsz benne.

Ezen kívül nekem sokat segített az elfogadás, az, hogy beláttam, ez egy életkori sajátosság, ami az én gyerekemnél fokozottabban jelen van. Ha ez sikerül Neked is, könnyebb lehet. Persze nem a fizikai része, hanem lelkileg könnyebben állod a sarat.

2012. jún. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik lányom 20 hónaposan aludta át az éjszakát először.

Én is elég sok mindent kipróbáltam. Igaz, szopival nekem visszaaludt, csak már én se bírtam, főleg, hogy nem első gyerek volt.

Én akkor választottam el. Ez nálunk megoldotta a problémát.

2012. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már bele törődtem, rengeteget ébred van, hogy forgolódik, nyöszörög, sirdogál, ha nem veszem ölbe és kap cicit sír. Vannak ilyen típusú babák, sírni sosem hagyom. Van éjszaka mikor mi is 10 x kelünk, nem jó, de néha ez van a jobbik eset, ha 3 x ébred.

Kitartás!

2012. jún. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyanezt csinálja a 18 hónapos fiam, ő már nem szopizik. Hülyén hangzik, de Nekem is az elfogadás segített rengeteget, azóta valahogy jobban bírom. Mi is túl vagyunk homeós cuccokon, sírni hagyáson, fel vesz, le tesz módszeren, együtt alváson, külön alváson...semmi sem hat. Beletörődtem ő ilyen, ez van, csaknem fog iskolás koráig kelni :) ? Most még egy új homeós cuccot próbálunk..hátha.

Amin kicsit kiakadtam, hogy anno még mondtam a dokinéninknek, hogy nincs-e ötlete, fogta és felírt egy gyógyszer...mondanom se kell, hogy nem adtam be.

2012. jún. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen, látom nem vagyok egyedül :).Muszáj leszek elfogadni és már részben sikerült is,de amikor hulla vagyok egész nap......,de hát ti is tudjátok.Köszönöm
2012. jún. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!