Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan akinek a babája...

Van olyan akinek a babája majdnem 10 hónaposan vissza tért az éjszakai/hajnali evéshez? Mit lehet ezzel kezdeni? Normális jelenség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 8-9 hónaposan volt egy rövid időszak, amikor hajnalban (5 körül) kelt enni a kicsi.

Általában ilyenkor tudtam, hogy napközben vagy este kevesebbet evett.

Én adtam neki ha kért éjszaka, de utána mindig jobban figyeltem, hogy napközben megegye az igényeinek megfelelő mennyiséget.

2012. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy éhség miatt kel-e a fiam mostanában, úgy 2 hete, de eddig nagyjából végigaludta az éjszakát, mostanában pedig kb 3 alkalommal kel. Szerintem inkább a szeparációs szorongás játszhat közre, vagy a foga. Remélem, hamarosan vége lesz. :) Ja, 10 hónapos ő is.
2012. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, persze, én is próbálkoztam, hogy igyon vizet meg bújjunk össze, enni akkor kapott éjszaka, ha már egyértelmű volt, hogy a pocakja ébresztette.
2012. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy megosztottátok a tapasztalataitokat! Ma hajnalban adtam neki inni, vissza aludt aztán 15 perc múlva újra ébren, ismét ivott elauldt fél óra múlva újra ébren. Ez ment egy jó ideig. Majd meguntam, tisztába tettem (pedig még bírta volna a pelus) csináltam tápszert (Beba HA sensitiv) megetettem és aludt még 3 óra hosszát. Szóval szerintem éhes volt. Mert igaz ami igaz jönnek a fogai is de szerintem nem aludt volna el ha csak az bántotta volna..
2012. jan. 16. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok..

A kislányom 9 és fél hós.

Kb 1 hónapja kel 4kor általában,nem elég ha iszik..ennie kell.

Pedig napközben elegendő mennyiségeket eszik..jóllakik.

Igaz,hogy fogzik és volt egy náthája is közben.

Csak el vagyok keseredve mert 6 hetes korától végig aludta az éjszakákat ,leghamarabb 6kor kelt.

Most "vénségére":)))visszaáll az éjjeli táplálkozásra?!

2012. jan. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!