Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hetes babára mit adtok/adnáto...

7hetes babára mit adtok/adnátok ebben a melegben? Kinntre, benntre?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindig egy réteggel több legyen rajta, mint rajtad. Kivéve a kánikulát. Tehát egy vékony kis pólócska.
2012. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A póló alá adjak rövidujjú bodyt?
2012. jún. 4. 10:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 11 hetes és itthon a lakásban hosszu ujju bady és vállpántos rugi van rajta. Mostanában. Ha kiviszem még adok rá egy kocsikabátot de tegnap azt is levettem rola mert olyan meleg volt. A pocakját viszont betakarom egy félbe hajtott pellussal. Vékony kissapkát is adok rá ami a fülét takarja ,mert a szél mindig fuj.
2012. jún. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondoltam, egy vékony kis body. A fülére én is nagyon vigyáztam, nyáron is kis kendőt raktam rá, nem is fájt a füle 5 éves koráig, az oviban már nem tudtam így kontrollálni.
2012. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én kislányom már elmúlt 3 hónapos, de én ezt adnám, és adom rá: rövid ujjú body, pólóka, hosszú, de vékonyabb naci. Esetleg ha ilyen picike még, akkor egy vékonyabb kardigán, vagy pedig a póló helyett hosszú ujjú felső, ami nem túl meleg.

Én úgy csinálom, hogy rövid ujjú póló, és ha érzem a kezén, hogy hideg, akkor cserélünk hosszú ujjúra.

És természetesen a séták elmaradhatatlan kelléke egy vékonyabb kis füles sapi. :)

2012. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az én babám 10 hetes, egy rövidujjú bodyban volt kint.bent adtam rá eg rövidnacit és ennyi.

figyeld a babádat,majd jelzi ha fázik v melege van, az enyém nagyon nem birja a meleget.

túlöltöztetni ugyanolyan rossz mint alul, mert ha leizzad könnyebben megfázik.

2012. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták zokni,sapka mindig legyen rajta.
2012. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!