Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a pelus rotyogó hangokat...

Ha a pelus rotyogó hangokat ad ki szoptatás közben, ti kicserélitek, vagy előbb befejezitek a szoptatást?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hm, jó kérdés! :D

Megszakítom, mert nem fogja benne jól érezni magát, és elkezd bőgni. Utána meg kínálom neki, és ha elfogadja, akkor elfogadja, ha nem, akkor nem :D Ő jobban tudja, mi kell neki :)

2012. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kicserélni szoktam ha bekakált a baba mert a széklet nagyon ki tudja csípni a kis popsit.

ált. nem is alszik annyit ha kakás marad.

de megnézem mert sokszor csak puki a rotyogás oka.

bár ha újszülött akkor valószínü hogy minden szopi alatt van kaka.

2012. jún. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
természetesen befejezem a szoptatást, hiszen ha levenném a ciciről, azzal csak felzaklatnám szegénykémet. sőt, utána is várok, és jó pár percig még függőleges helyzetben tartom, mert már párszor előfordult, hogy gyorsan tisztába tettem etetés után, és egy csomó tejet kibukott szegénykém a pelusozás közben.
2012. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy teszek, ahogy a 3-as válaszoló anyuka.
2012. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem veszem ki rögtön, mert biztos, hogy visszajönne sok tejcsi. A szopit csak büfi miatt szakítom meg, semmi másért.
2012. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gabszem ***** válasza:
Én befejezném a szoptatást, mert csak felrázod a gyomrát a peluscserével. Ennyi idő alatt nem fogja kicsípni a popsiját, persze ha nyűgősködik miatta, akkor cseréld ki neki.
2012. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát ha én nem szoptatok pelenkázás után, akkor dráma van. Viszont ha befejezem a szoptatást, akkor kiürül a cici.
2012. jún. 5. 19:45
 8/9 anonim ***** válasza:
a cici sosem ürül ki 100%-osan. nyugodtan tedd vissza pelusozás után ugyanarra a melledre (ha kéri), lehet,h.csak azért kell neki, hogy megnyugodjon vagy megszokásból, s mondjuk majd 2perc múlva ki is köpi (ha már megkapta tele pocakkal).
2012. jún. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kiki01 ***** válasza:
Egy kis kaki még nem a világ, ha zavarja ugyis elkezd fészkelődni a cicin és akkor kicserélem, ha meg szopik tovább akkor elég utána is, de az is áll hogy még akkor is várni kell, mert az neki sem jó ha kubukja a fele tejcsit.
2012. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!