Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek 8hónapos hányásig...

Mit tegyek 8hónapos hányásig hisztiző kislányommal? Tegnap mégcsak öklendezett, ma meg hányt is. és tényleg csak annyi időről van szó míg az ő ételét készítem.

Figyelt kérdés
már mászik ,feláll, mindnhol.és van egy 4éves nagytesója, így ha nem tudok oott lenni velük a picit járókába teszem.eddig el is volt, szeretett ott lenni, mióta mászik,sőt amióta feláll van ez a hiszti.egyre jobban hergeli magát.mit csináljak?
2012. jún. 4. 20:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

pedig meg kellene hogy szokja mert ha kiveszed gondolom utánnnad megy a konyhába is ami nem gyermekbarát terep.

azt tudod még megtenni hogy kirakod a járókából és a szobát keríted le v. azt a helyiséget ahonnan lát téged mégsincs bezárva.

nehéz időszak . a hányós hisztizős meg igazán gyerekfüggő talán idővel kinövi és majd csak a nagyon hisztizős 3-4 éves korra jön vissza .

2012. jún. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
A babám lassan 1 éves lesz, dettó ugyanez a helyzet, de ő már totyorog, 2 percre sem marad el egyedül, soha nem is maradt el se a járókában se a mászva, hányni nem hányt, de pár perc alatt úgy belelovalja magát, hogy köhög, fuldoklik. Abban bízom, ha rendesen tud majd járni és nagyobb lesz jobban eljátszik majd magában. Próbáltam szépen elmagyarázni neki, hogy Anya most főz, vasal stb látod, játssz szépen, hagyni kicsit, hátha megunja semmi fél perc és üvöltött.
2012. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez nem hiszti (a kisbabák nem hisztiznek, mert ösztönlények), hanem szeparációs szorongás. Most kezd rájönni (abból, hogy egyedül is tud valamennyire helyet változtatni), hogy te és ő nem ugyanaz a személy vagytok, hanem ő egy önálló lény. És ez nagyon-nagyon megijeszti. És fél, ha nem vagy vele. Ilyenkor lehetőleg ne menj el mellőle, szeretgesd sokat, érezze, hogy számíthat rád. Babától függő, hogy mikor múlik el, lehet, hogy pár nap, de lehet, hogy pár hét. Semmiképp ne hagyd sírni, hányásig ordítani meg pláne nem! Nehéz időszak, de túl kell élni...
2012. jún. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, de nem az a gond hogy noncs el egyedül, el van ő.a gond a nagytesó,illetve hogy nem merem őket együtt-egyedül hagyni.
2012. jún. 4. 20:56
 5/23 A kérdező kommentje:
ez a hányás amúgy 3-5 perc után lett, ez igazán nem hosszú idő.
2012. jún. 4. 21:07
 6/23 anonim ***** válasza:
0%
De igenis hiszti 8-10 hónap között kezdődik valakinél hamarabb,kifejezi akaratát,még nem olyan hiszti mint a dac korszakban lesz,de hiszti,vidd ki az etetőszékbe,vagy ha kicsit hosszabb időt van a járókában,mond el mit csinálsz ha üvölt,üvölt majd megszokja,meg kell tanulnia ,hogy dolgod van,ha még csak amíg összerakod az ebédet arra az időre is
2012. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
de ez a hányás azért nem normális, ugye?én is hisztinek gondolom.amúgy tényleg elvan egyedül, ha kinn van szabadon, de nem merem a naggyal úgyhagyni őket, még soha nem bántotta, de nem lehet tudni, nem is akarattal de valami történik.
2012. jún. 4. 21:33
 8/23 anonim ***** válasza:
hallottam már hogy valamelyik gyerek hány de olyat is hogy elájul meg olyat hogy belázasodik,én kisfiam csak belelovalja magát annyira hogy sokszor nem tudja abbahagyni 13 hónapos,attól függ milyen napja van van hogy 5 perc várakozásnál is hisztizik az etetőszékbe,van hogy 40-50 percet el van a karámba szó nélkül
2012. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod őket egyedül hagyni együtt,vidd magaddal a konyhába a nagyobbat,így ő szem előtt van,a kicsi meg mászkálhat.
2012. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hónapos a lányom. Lassan 3 hónapja tart a szorongás, mióta felállt és rájött, hogy mekkora buli is az amit csinál. Szép lassan pedig rájött, hogy ő + én az nem egy!

Jelenleg odáig "fajult" a helyzet, hogy elkezd görcsösen sírni, már-már rázkódni és nem vesz levegőt!

Mit nem adnék, ha inkább hányna.. de az sem jobb :(


Már totyog, próbálkozik. Állítólag, amint elkezd masszívan járni, elmúlik a szorongás. Nos, nálunk ennek jele nincs. Igaz, hozzám már nem ragaszkodik annyira, de az apját kikészíti.

2012. jún. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!