Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan szoktassam meg a...

Hogyan szoktassam meg a krumplit a 8 hónapos kislányommal?

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a gyümölcsöket, azokat gond nélkül elfogadja, a zöldségekkel bajban van, de a krumplit sehogysem akarja enni. Pedig ezzel kell majd sűríteni is. Répát, petrezselymet, zellert szereti, de ha krumplit érez benne, azt sem eszi meg.

2012. ápr. 11. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáld almával adni neki.Van pár nagyon ízletes krumpli,pl a sárga héjúak.Kimondottan édeskések,zamatosak.Próbáld meg egészben, héjában megfőzni a krumplit,úgy teljesen más az íze,mint a darabolt,kockázott burgonyának.

Más ötletem nincs.Sütve biztos szeretni fogja,még nem láttam olyan gyereket.aki ne szeretné a sült krumplit.Csak ehhez még nőnie kell.

2012. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

vagy sinlac-al...

keverd a krumplit olyanhoz amit nagyon szeretet,lehet gyümölcshöz is (tudom fura) először nagy rész gyümölcs kis rész krumpli ,majd növeld fokozatosan a krumpli arányát...

2012. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

ki mondta, hogy krumplival kell sűríteni??? egyáltalán minek sűríteni?

ne öntsd hozzá a főzőlevet, és máris nincs szükség sűrítésre!


fiam 2,5 éves, soha nem ette meg a krumplit. meg kellett volna tömnöm? mert valaki azt mondta neked, hogy kell? ne hülyéskedjél már! azt adj neki amit szeret

2012. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valóban nem próbáltam még hajában főtt krumplit adni neki! Meg fogom próbálni.

Mi lenne ha hajában sütném? Az is korai?

Gyümivel keverve tényleg nagyon furán hangzik, de kipróbáltam és banánnal elfogadta. Hátha lassanként megszokja, úgy ahogy a második válaszoló is írta.

Kedves utolsó!

Köszi a válaszodat! Örülök, hogy írtál, mert legalább látom, hogy krumpli nélkül is megy az élet tovább. Nem én pontoztalak le, én egy zöld kezecskét nyomtam minden válaszolómnak!

2012. ápr. 12. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Én azt is megértem ha nem eltölteted ,de jobb ha ebben a korban hozzászokik az ízekhez és nem lesz válogatós.

Örülök hogy bejött a banános dolog :)

2012. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!