Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak 5,5 hós kislányo...

Mit csináljak 5,5 hós kislányommal, hogy aludjon éjszaka?

Figyelt kérdés

4hós kora óta jön a foga, az alsó kettő lassan kibújik. A védőnő azt mondta emiatt van fenn óránként (!), vagy máskor alszik két órát de utána egyet fent van, vagy olyan is előfordul, hogy felkel, visszaalszik a cicin, majd kb. 10 perc múlva - pont mire én is visszaaludnék - újra ébred. Szopis egyébként, délben már főzeléket kap, délután gyümölcsöt. A fogára homeos golyót+dentinox gélt. Van amikor észreveszem, hogy fáj a hasa, ezért tegnap délután kihagytam a gyümölcsöt, de semmi változás, 5x vagy 6x is fent voltunk azelőtt éjszaka legalább 8x vagy 10x. Már kikészülök a sok nem alvástól. Van valami praktika esetleg amitől tudnánk aludni vagy türelmesnek kell csak lennem, majd "kinövi"?


Ja még annyi, hogy éjszaka akárhányszor ébred cici kell neki. Ha csak a cumit teszem vissza a szájába akkor nem alszik vissza!



2012. máj. 30. 07:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem lakik jól? Mennyi főzeléket, gyümit eszik? Elég a tejed?
2012. máj. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Szerintem jól lakik. élben egy üveg főzeléket eszik, délután olyan 90-100grammot ami gyümölcs tejpéppel keverve, hogy ne jöjjön vissza belőle, mert amúgy refluxos. A tejem meg néha "orromon-számon" folyik, főleg most, hogy a déli meg a délutáni nagyon kicsi - mert még délben is és délután is meg szoktam kínálni azzal is - így estére nagyon sok van. Ma akarok gyógyszertárba menni, ki akarunk próbálni valami új fogzás könnyítőt hátha...

Amúgy nagyon köszönöm a válaszodat!

2012. máj. 31. 06:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!