Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Július 18-án esküvőre mennénk,...

Július 18-án esküvőre mennénk, ami lakóhelyünktől 85 km-re lesz! Kislányom 3 hós és anyatejes csak! Itthon hagyjam, vagy inkább vigyem magammal? Ha egy napig csak üvegből eszik, elfogadja a cicit utána? Nem tudom mi lenne a jobb?

Figyelt kérdés
Anyukám vigyázna rá a mi lakásunkban! Van lefejt tej hűtőben, meg is eszi cumisüvegből, kipróbáltam!
2009. júl. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hagyd otthon. Az én babám 10 hetes volt amikor esküvőn voltam de csak 2 eteeés maradt ki. Semmi következménye nem lett. Semmiképpen ne vidd el!
2009. júl. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi most hétvégén voltunk lagziba, én nem vittem a 3,5 hós babámat. Anya vigyázott itt nálunk rá, jól elvoltak. Nagyon sok az ember egy lakodalmon, és tuti, hogy mindenki őt taperolná, merthogy milyen édes...stb... Szerintem egy ilyen kicsi embernek nem való még a lagzi.

Egyébként volt ott egy féléves kisfiú, hát ne tudd meg, mekkora patáliát csapott, szegény szülőknek 9-kor el kellett menniük haza, pedig akkor még csak az előételnél tartottunk.

2009. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem se vidd el, hisz akkor Neked sem lesz kikapcsolódás. A bátyámnak volt az ekövője, amikor a kisfiam 2hós volt, anyós vigyázott rá, náluk is aldut, de nem volt gond vele, se az evéssel.
2009. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb.5 etetés lenne üvegből!Az sem baj?
2009. júl. 1. 22:53
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod, kihagyhatod a templomi és polgári esküvőt, s csak a lakodalomba mennétek, nem hiszem hogy megharagudnának, s akkor még kevesebbet lenne nélküled ha nagyon aggódsz, de szerintem anyukád nagyon jól gondját fogja viselni, ha sírna majd elringatja, cumival megnyugtatja, s hajnalban már otthon leszel az etetésre.
2009. júl. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha attól tartasz, hogy babád rászokik a cumisüvegre és leszokik a ciciről, akkor itassa anyukád pohárból vagy etessétek kiskanállal.

Én a Szt. Istvánba szültem, ahol nagyon cumi ellenesek, ott is kispohárból itatták azt a babát, aki éhes volt (és nem tudott cicizni).

2009. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!