Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szült valaki Papp Kata szülész...

Szült valaki Papp Kata szülésznővel az Uzsokiban?

Figyelt kérdés
véleményeket várnék róla, nagyon köszönöm
2012. jún. 5. 10:21
 1/2 anonim válasza:

Hogy ki volt az orvos, azt konkrétan nem tudom, de mi a negyedik gyerekkel az Uzsokiba mentünk, és a Máv kórház után üdítően szar volt a történet.

Maga a szülés az éppen ott tartózkodó ügyeletes orvossal teljesen rendben volt, az orvos jó fej, a kórház tiszta, a szülőszék modern (de valahogy mégis jóval kényelmetlenebb volt, mint a MÁV kórház beli).

A babát azonban itt éjszakára azonnal elvitték, pedig a feleségem egyáltalán nem volt olyan fáradt, de még ha fáradt is lett volna, a legnagyobb jutalom egy kicsi, forró dobogó szív ilyenkor, ezt mondta. Reggelre, amikor behozták, már megetették cukrosvízzel (!), amitől aztán alig tudott enni a neki járó anyatejtől. Az ápolónők jobban elzárták a babától, és erősebben lengett az anyagiasság, a gépiesség légköre, mint a MÁV-ban.

Utólag emiatt nekünk nincs igazán jó véleményünk. Ismétlem, ez nem az orvos, ez a kórház és az ottani rendszer és légkör.

2012. jún. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom már késő, de én ezt mind szeretném cáfolni! nekem mindkét babám az Uzsokiban született, Dr Jex Anna volt az orvosom. Az első babámnál pedig Papp kata a szülésznő. Nagyon meg voltam mindennel elégedve. Egy rossz szót nem tudnék írni a kórházról. Az hogy éjszaka elviszik a babákat, az csakis az anyuka érdekében történik, de utána végig az anyukával lehet a baba, persze ha az anyuka is szeretné. Olyanról meg még sose hallottam, hogy rögtön a születése után cukros vízzel itatnák a babákat, pedig én aztán (sajnos) elég sok időt töltöttem a kórházban.
2013. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!