Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma beszéltem egy szülésznővel,...

Ma beszéltem egy szülésznővel, azt mondta vigyek majd be a babámnak babaolajat a kórházba,én úgy tudtam újszülött korban még nem szokás használni. Akkor vehetek neki már babafürdetőt, sampont meg mindent?

Figyelt kérdés

Vagy azt majd meg gyógyszertárit használjunk? melyiket javasolnátok?

36 hetes kismami


2008. okt. 20. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azt vidd,amit a gyerekorvos ajánl,nekünk parafint,és szerintem eleinte mindenből a gyszertárit használd,olyan kis érzékeny a bőrük.Könnyű szülést!
2008. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenből gyógyszertárit. vegyél napraforgóolajat (nem vegyi úton sajtolt gyógyszertári). én ezt javaslom. a johnsons nagyon allergetizál, ill. jobb ha az újszülött bőrét "egyszerűbb" anyagok érik
2008. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy mi babé sampont használunk. nagyon jó. sok védőnő ajánlja ezt a márkát, bár nem olcsó
2008. okt. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor majd azért megkérdezem a védőnőmet is a dologról.
2008. okt. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!