Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki gaga pelenkát?...

Használt valaki gaga pelenkát? Tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés

2012. jún. 5. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én azt használok,zsákosat (100db 3300ft mini)

ez nem olyan külön becsomagolt mint a többi olyan másodosztályú pelus de szerintem nem rossz,néha kifolyik belőle a pisi(nagyon ritka) de ez inkább reggel jellemző ébredéskor amikor éjszaka nem cserélek és nagyon tele lesz. de volt itthon liberom is és abból is kifojt néha,szóval szerintem érdemes kipróbálni!olcsó és napközbe sose volt problémám vele!

1hós kislány anyukája

2012. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk egy 100-as csomagot, azt mondtam soha többet, még ha ingyen lenne sem!
2012. jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

én gagát úgy kaptam barátnőmtől kipróbálásra, de nekem kifolyt belőle a pisi, el sem gondolkoztam rajta, hogy veszek-e. Nálunk más pelenka vált be végül, aminek megfizethető ára van. Ha szeretnéd, küldök linket, ahol meg tudod nézni.

2012. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1x kaptunk 100 db-ot alig vártam hogy elfogyjon! Minden mindig kifolyt belőle, volt kb 10 db selejtes is benne, amit rá sem tudtam adni:(
2012. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy sz.r.
2012. szept. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már én is utálom.....elsőre valami egész jót kaptunk,azzal nem is volt baj!de amikor utána rendeltünk hát tele volt selejttel és alig vártam hogy elfogyjon!nem tudom az első 100db nagyon más volt-lehet nem is gagát kaptam akkor mert a 2.adag már nem is úgy nézett ki!tényleg sz.r!
2012. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!