Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro Magic 4 babakocsiról...

Espiro Magic 4 babakocsiról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
2 hét után eladtam. a kerekeiből minden séta után szedegettem a kavicsokat. a kosara nehezen hozzáférhető és pici
2012. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ,ha megkérdezhetem mit vettél helyette?
2012. jún. 5. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk fél éve megvan. Imádom. Sosem kellett kiszedegetni a kavicsokat, pedig Budapest belvárosában lakunk, a park pedig ahova sétálni járunk kavicsos. Az tény, hogy puha a kereke, de sosem ragadt bele annyi kő, hogy zavarna(barátnőmnek Stokke-ja van, ugyan annyi kavics ragad bele abba is:) )... viszont nem is olyan hangos, mint a keményebb kerekű babakocsik. Nem is lehet hallani, ahogy tolom. A bevásárló kosár nem túl nagy, de ami kell, az belefér(nem viszem le a fél lakást a játszótérre, és nem abba intézem a nagybevásárlást)esővédő, pulcsi, innivaló, egy-két homokozó játék(lapát, kis vödör).Fokozatmentesen 170 fokig dönthető a háttámlája(ha teljesen le van engedve, akkor nem lehet hozzáférni a csomagtartóhoz, ilyenkor egy picit meg szoktam emelni, és úgy hozzáférek. A felső rézén van egy cipzáras tároló.

Oda a személyes dolgaimat teszem. Nagyon kicsire össze lehet csukni, könnyű(másodikra cipelem a 10 kilós fiammal benne, mert nincs lift) Nagyon könnyen lehet egy kézzel is irányítani, tolni. Van hozzá lábzsák is. Jó nagy az ülőfelülete, tehát biztos, hogy fél év múlva nem kell lecserélni, mert kinőtte a fiam. Szóval mindent egybevéve az én elvárásaimnak tökéletesen megfelel, csak ajánlani tudom, hogyha téged nem zavar, hogy a fél boltot nem tudod belepakolni a csomagtartóba:)

2012. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. én sem a fél boltot pakolom bele de nevetséges hogy csak ülve hozzáférhető a kosara. én abc design primot vettem. ugyanolyan széles van szűkítő benne a kosár nagy és oldalt zippzáras. és pár ezer ft- tal több mint az espiro. brendon oldalán meg tudod nézni
2012. jún. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van csak 3 kerekű. Nagyon szeretem, könnyű, kicsire össze lehet csukni, nagyon csendes.... stb! Én ajánlom!
2012. jún. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!