Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan szokták a...

Hány hónaposan szokták a babák átfordítani az éjszakát nappalra?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, hogy szokták.

Enyémek soha nem cserélték fel.

2012. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Unokaöcsémnek fél évig tartott, hogy éjjel nézelődött, nappal meg aludt mint a bunda, és semmivel sem lehetett felébreszteni vagy ébren tartani...

Keresztlányom 3 hónapos koráig csinálta ezt.

2012. jún. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: az én lányom sem csinálta ezt szerencsére, de sajnos van olyan, hogy egyes babák felcserélik.
2012. jún. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsi nem jól fejeztem ki magam kisfiam 2 hónapos és nappal sokat alszik két etetés közt max egy órát van fenn eddig éjjel is aludt de félek felcseréli az éjszakát nappalra .
2012. jún. 5. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, olyat mondjuk nem láttam, hogy éjjel alszik, majd egyszer csak átfordítja az éjszakát nappalra, hiszen ilyenkor már te is segítheted abban, hogy ez ne történjen meg. Meg kell tanítanod neki, hogy éjjel alvás van (persze ettől még kelhet éjjel, csak ilyenkor nem kell hozzá sokat beszélni, nem kell lámpát kapcsolni, szóval valahogy tudatosítani kell benne, hogy az éjszaka az az éjszaka).

Keresztlányom és unokaöcsém születésüktől voltak ilyenek, tehát "így születtek", és idővel tanulták meg, hogy fordítva a helyes.

2012. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez tőled függ ennyi idősen már. egy jó napirend, jó időben séta, fürdés és megoldódik.

azonkívül éjjel nincs fény, se peluscsere, se zajongás...

2012. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Napirendünk már kialakult szinte óramü pontossággal csinálunk mindent :)) köszi mindenkinek a válaszokat
2012. jún. 5. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!