Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha renszeresen oldalra fordul,...

Ha renszeresen oldalra fordul, fejét hátradönti, lábait maga alá húzza, egyik keze az égben másikkal kitámaszt, ez lehet, hogy ülésre való próbálkozás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Az én lányom is ezt csinálja. Mivel nem mászik, nem tud négykézlábról hátrafelé lecsüccsenni. Így más módon próbálkozik. Oldalról lábait húzva, fejét feltartva, kezével támaszkodva, másik a levegőben, és nagyon erőlködik közben. :)) Még nem megy, de ha odanyújtom a kezem, felhúzza magát, nem kell segítenem.

2009. júl. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én még nem próbáltam felhúzni, de lehet megpróbálom és akkor segítek neki. (vagy nem:-))Az enyém 7 hónapos ő sem áll négykézlábra, még csak kúszni próbál.
2009. júl. 2. 09:17
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell segíteni neki. Mindennek eljön a maga ideje. Amikor megérik rá a szervezete és elég erős lesz ahhoz hogy ülni tudjon akkor fel fog tudni ülni. Az én fiam 7 és fél hónaposan elkezdett mászni és azzal egyidőben rájött arra hogy üljön fel. Neki kell rájönnie.
2009. júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, de ha egyszer segítek neki attól még nem erőltetem. Én is annak vaqgyok a híve, hogy neki kell megérnie rá.
2009. júl. 2. 10:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én sem húzom, csak odatartom a kezem. Ő megkapaszkodik, majd felül. Magától. Állásnál uez.

Kell neki vmi, hogy megkapaszkodhasson.

Ez nem "segítés" ilyen szempontból, csak én vagyok a kapaszkodó. :)

2009. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!