Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki anyatej mellé adta kiegész...

Aki anyatej mellé adta kiegészítésnek a tápszert, mennyi próbálkozás kellett mire végre elfogadta a kicsi?

Figyelt kérdés
Az este kínáltam először Humana HA tápszerrel, doki javaslatára. De sírt és rázkódott, nem akarta elfogadni... Más is volt így? Hány próbálkozás kell vagy ne szenvedtessem? Annyira sajnáltam ahogy ellenkedett. Tényleg pocsék az íze, az tuti. Hasonló eset? Elfogadta végül?
2011. aug. 12. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is sajna hozzá kell táplálni. 3 hónapos elmúlt, mikor estére elfogyott a tejem. Minden este kap 60 ml tápszert, mi is Humana HA-t adunk neki. Nem is vette észre a különbséget! Lehet, hogy rossz a cumisüveg. Nagyon fontos a kialakítása, mert olyan kell, ami követi az anyamell alakját. Nekem 2 cumisüvegem van, az egyik Canpol, a másik MAM. Csak a MAMból eszik,a másikkal bőg. Egy jó tipp: ha cumisüvegből eteted, bújj hozzá szorosan és ne takard el a cicidet! Hagy fogja evés közben. Így érzi, hogy jó kezekben van!
2011. aug. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk azonnal elfogadta. Aztán párszor váltani kellett, kapott HA-t, AR-t, hasfájás ellenit, szója alapút, tejmenteset, neki teljesen mindegy volt. Szó nélkül termelte be az összeset.

Még mondtam is, hogy milyen jó, mert nem lesz válogatós... aha, persze hogy az lett!

Szerintem is próbálj másfajta üveget. Mi Avent üveggel kezdtük, de folyt a szájából még az 1-es lyukún is, sok levegőt nyelt, szenvedett. Váltottam MAM üvegre, onnantól kezdve semmi gond nem volt már.

2011. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem ette meg a tápszert, többet kipróbáltunk, és az 5. után a Milupa Szép álmokat! jött be...
2011. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az enyém így csinált mikor Milupa HA-tkapott.. nem adtam neki. kértem a dokitól másikat Beba HA-t azt azonnal elfogadta. Próbáld meg másik tápszerrel.
2011. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajni azonnal elfogadta a Milupa HA1-et. 2 étkezés van vele kiváltva...pedig nekem szörnyű az íze!!! :(
2011. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én őgy gondoltam, hogy éhes, ezér akartam pótolni. lenyelt egy kortyot, majd kiköpte, és még mondta, is, hogy BOÁÁ :)


így úgy döntöttem, nem éhes, nem is adok azóta sem.


gyakran cicire tettem, és pár nap múlva beállt újra az egyensúly.

2011. dec. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!