Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg anyósommal,...

Hogy értessem meg anyósommal, hogy egy gyerekkel foglalkozni kell?

Figyelt kérdés
Nem érti,miért akarok vele a gyesem végéig itthon maradni, szerinte csak azért,hogy itthon tespedjek. Ő egy napot sem volt itthon a gyerekkel, sose pelenkázta, sose szoptatta, mégis ember lett belőle. Szerinte a gyerek nevelése a nagymama dolga, persze nem az övé, édesanyámé. Vettem a kicsinek cipőt, erre leszidott,hogy minek neki,vigyem biciklin és akkor nem kell rá cipő, könyvet minek vettem neki, tök baromság, csak pénzkidobás. A férjemnek sem volt egy játéka sem, így minek az én lányomnak, meg efféle marhaságok szerepelnek a beszólásaiban. Nem is lenne gond,ha nem azt terjesztené mindenkinek,hogy csak költöm a pénzt, miközben dolgozhatnék is, ő se főzött,takarított soha otthon, mindig dolgozott a munkahelyén és ennek így kéne lenni, ez a normális. Hogy magyarázzam el,hogy pont ez lenne a nem normális?
2012. jún. 5. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
idiota. ezzel a novel sosem fogsz semmit megertetni... sajnallak nagyon. :-(
2012. jún. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem neked kéne magyarázni, hanem a férjednek. Vele mi a helyzet?
2012. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Férjem sem szereti az anyját. Nem csoda, hisz sosem ő nevelte,hanem a nagymama,viszont azt mondja,hogy akármilyen hülye,mégis csak az anyja és joga van látni az unokát. Egyedül nem is hagyjuk vele,mert már 4 hós korában csontos csirkepörkölttel kínálta a lányom, mert én sose vagyok hajlandó neki adni,akkor majd ő.
2012. jún. 5. 17:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell te megyarázz neki semmit, nem az ő pénzét költöd, nem az ő gyerekét neveled. Kérd meg a férjed, hogy álljon a családja mellé és magyarázza el az anyukájának, hogy majd ti eldöntitek mi lesz a gyerekkel és a cipőjével. Ott volt az alkalom, hogy ő is neveljen gyereket, nem akart, akkor ne most élje ki dermesztő vágyait!

Kettőtök közül egy nemnormális és az nem te vagy!

2012. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, nincs egyszerű dolgod! Nekem egyszer annyira elborult az agyam az anyósom miatt, hogy beolvastam neki.

Azt bátorkodtam mondani, hogy: "Felnevelt két gyereket úgy, ahogy azt jónak látta, és szeretném megkérni, hogy ezt a jogomat én is had gyakoroljam"! Azóta nem akar, vagy nem mer beleszólni semmibe!!


Kitartás, gyűjts erőt, és mond el a véleményed. Túl sok mindent nem veszíthetsz vele! :)))))

2012. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad,mond meg neki,hogy a te gyereked,úgy neveled ahogy neked jó,és ne szóljon bele!
2012. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Javaslom menekülj.

Nem tudom miért de olyan érzésem van hogy ti együtt laktok.

Pucoljatok onnan. Ez egy rosszindulatú asszony.

És ha a férjednek van esze segít csomagolni.

2012. jún. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Újra én: legyetek állandóan elfoglaltak és szűkítsetek havi egy látogatásra ha nem együtt laktok.

És ragaszkodjatok hogy telefonon előre jelezze érkezését.

Ha nem tartja be "ne legyetek otthon" mikor jön.

Meg fogja tanulni.

2012. jún. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be másikon ki az ilyennel le se állj vitázni csak az energiátldat pazarlod. Nem normális.
2012. jún. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyűjts erőt és TEDD HELYRE a kedves mamát!!! Muszáj!! Hidd el, a saját és a gyereked védelmében!

Sajna tesóméknál is ez volt- tesóm is csak nyelt nyelt. Egyszer tesóm sajna balesetet szenvedett és nagyon beütötte a fejét, agysérülése lett. Egy idő után már megismert mindenkit- de minden addig elrejtett érzelme kijött rajta, nem tudta palástolni magát. Úgy helyrerakta az anyósát... hogy azóta is tudja a banya hol a helye. Azóta tesóm persze már jól van, szerencsére, a helyzetük - ilyen szerencsétlen módon is- de megoldódott. Szerintem már váltak volna, ha nem így történik. :( Borzasztó, hogy némely mama abszolút nem tudja hol a helye, és ennyire rosszindulatú, és szemét tud lenni. Én hálát adok az égnek, hogy nekem anyósom és anyukám is egy fölreszállt angyal.

2012. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!