Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok, hogy ne felejts...

Mit csináltok, hogy ne felejtsétek el beadni a D-vitamint?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
odekészítem a pelekázóhoz, vagy a kajás edénye mellé
2009. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott van a szemem elott a konyha szekrenyen reggel amikor pakolok ott,mosogatok akkor nincs esely hogy nem lassam meg,kulonben ha elraknam enis elfelejtenem :)
2009. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, esti fürdéshez kötöm, akkor úgyis van egy sorrend, és ott van a mosdókrém mellett, így nem felejtem el beadni neki! Üdv: 6 hetes baba anyukája
2009. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
néha kimarad, akkor másnap pótolom :(( de szerencsére a tejpépben is van egy kis D vitamin.
2009. júl. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fent van a polcán, és fürdetés előtt rögtön beadom neki, hogy ne felejtsem el. Esetleg állítsd be a telefon emlékeztetőjét, vagy kis cetlit ragassz ki a hűtőre!
2009. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a legjobb módszer, ha beállítod a telefonodat. Én a fogamzásgátlót is így veszem be.
2009. júl. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az esti rutin része. Még sosem felejtettük el!
2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is mindig fürdetés után adom be,már annyira berögzült, hogy nem felejtem el.
2009. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság,hogy a telefonomon be van állítva,de van,hogy pont akkor etetek vagy valamit csinálok és mire végzek arra már megint elfelejtem.

Szem elé én nem tudom kirakni mert a 2,5 éves tesó mindent felkutat,és nem akarom,hogy beszedje.

2009. júl. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!