Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit csináltok, hogy ne felejts...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok, hogy ne felejtsétek el bevenni a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Én nemrég kezdtem és nagyon félek, hogy elfogom felejteni egy idő után bevenni :S Egy másik ilyen kérdésre adott válaszban olvastam, hogy van ilyen csipogó, ami addig csipog, míg be nem veszem... Ilyet lehet még kapni? Mi a pontos neve? Mennyibe kerül kb? Ez a legoldás érdekelne leginkább. Telefonemlékeztető legkevésbé, mert soha nem hallom meg....
2010. máj. 20. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindig felkelés után vettem be. Minden nap 3/4 7-kor kelek, kivéve vasárnap, de akk is be van kapcsolva a telefonom, úgyhogy felkelek, beveszem és visszaalszom.
2010. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
tedd kis müanyag zacskóba és ragaszd a vaginád oldalára ha jön adolog eszetekbe fog jutni vagy nem tud belédhatoln imert utban van a pirula a zacskóban és akkor eszedbe jut h hoppá gyorsan várj amig beveszem...
2010. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én délben veszem be, ha ebédelek eszembe jut h be kell. az első pár hónapban meg amőgy is annyira fogsz miatta aggódni h eszedbe jut.
2010. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
vedd be az összeset, és késöbb nem kell
2010. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tedd a fogmosó poharad mellé, így este vagy reggel meglátod és beveszed.
2010. máj. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én először a telefont állítottam be, hogy csipogjon, amikor be kell venni :) Ha a telefonod nem hallod meg, akkor a csipogó mütyürt sem fogod.
2010. máj. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En emlekesztetot allitok es nekem soha nem volt olyannal baj h elfelejtettem bevenni
2010. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem nem kellett emlékeztető. egyszerűen az ágyam mellé letettem a földre, ott tárolok más dolgokat is, könyvet, vizet, arckrémet és amikor megyek aludni automatikusan rápillantottam. most meg már teljesen rutinszerű
2010. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Én is reggel veszem be, felébredek és egyből, és (szigorúan utána! :D) írok róla egy smst a barátomnak; ha nem kap smst addig míg el kell indulnom suliba, rámír, h mivan. Lehet h dedós módszernek tűnik, de megnyugtató érzés, h nem egyedül tartom számon - ez épp elég ahhoz, h ne is felejtsem el.
2010. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a telefonom állítottam be "ébresztőre" este 9-re. A telefon mindig a zsebemben van, meghallom. :) Azért nem emlékeztetőt állítok be, mert azt minden napra macerás lenne. Az ébresztő állandóan benne van, csak arra a 7 napra veszem ki, amíg nem kell szedni. A 8. napra emlékeztető van beállítva, hogy el ne felejtsem, de még így 10 hónap után is eszemben van mindig, hogy be kell vennem, a jelzés csak a biztonságérzetet szolgálja. :)

Néha 10-15 perc csúszás van, ha mondjuk nézem a Jóban rosszbant, akkor nem jövök ki a jelzésnél, de utána rögtön beveszem.. szóval inkább a jellemző a 21:15, kivéve a hétvégét...:)) (30/N)

2010. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!