Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyen kosaras ugrálóvá...

Érdemes ilyen kosaras ugrálóvárat venni? 17 hónapos a kisebbik fiam,4 éves a nagy.

Figyelt kérdés

[link]


Ezekre van ilyen háló, mert a másikon nem láttam. Lehet hogy külön vették hozzá?

[link]



2012. jún. 6. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A kisfiamnak pont ilyen van! :) Szerintem érdemes venni. Nem emlékszem, hogy tavaly, vagy előtte vettük, de inkább tavaly, akkor volt a fiam nem egészen 2 éves. Nagyon tetszett neki is és a barátainak is, mikor nálunk vendégeskedtek.

Idén még elő sem vettük, jó, hogy kiraktad, elő is szedjük szerintem hétvégén, ha jó idő lesz! :)

2012. jún. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ. Hálót adtak hozzá?
2012. jún. 6. 10:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi újonnan vásároltuk, ha jól emlékszem netről. Ha arra a nagy hálóra gondolsz, amivel a képen az egész ugráló le van takarva, akkor olyan nem volt hozzá. Csak a felfújható labdák és felfújható karikák. De oldala is van körben, kivéve egyet, ahol bemászik. Ha azért kérdezed, hogy kiesik-e a gyerek belőle. Egyébként nem nagy, 1-2 gyerek azért el tud benne ugrálni. :)
2012. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!, Igen azért kérdeztem, hogy nem esik e ki a gyerkőc.
2012. jún. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!