Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Július végén a nagyobbik...

Július végén a nagyobbik lányom 3 éves lesz és szeretném beiratni majd az oviba. Viszont akkor a kisebbik fél éves lesz csak. Akiknek ilyen életkorúak voltak a gyerekei, mint nekem. Hogy oldották meg az oviba szoktatást?

Figyelt kérdés
Persze lehet hogy be sem fogják ügye venni,mert hogy itthon leszek a kicsivel..,de ha mégis lesz olyan "szerencsénk",és sikerül..akkor hogyan?? Hogy csináljam,hogy mindenkinek jó legyen? A nagynak is és a kicsinek is.. Mert hogy a nagyot én szeretném beszoktatni,de viszont a kicsit meg nem akarnám bevinni,meg gondolom nem is lehetne..,de itthon meg nem szívesen hagynám valamelyik mamával..szóval sehogy sem jó...:(
2012. ápr. 4. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

azért az oviban teljesen ás a beszoktatás mint a bölcsiben.

nálunk úgy van, hogy hétfőn ott vagytok 1 órát, kedden a gyerek van csak ott 1-2 órát, aztán szerda-péntekig délelőtt van, következő héten meg már egész nap.


tehát egy nap amivel tervezni kell, az is csak 1 óra.


de lehet nálatok teljesen másképp van, kérdezz rá az oviban! itt olvastam, hogy sok oviban ez az egy nap sincs, első nap már el kell köszönni anyától és annyi

2012. ápr. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne, ha találnál egy olyan személyt, akire szívesen rábízod a picit, aki már nem is lesz olyan pici. Egy fél évest én ráhagynám 2-3 órára valakire. Ha a nagyszülőkre nem hagyod, akkor a férjed vegyen ki szabit, más lehetőség nincs, két helyen nem tudsz majd egyszerre lenni....

Vagy mész, vagy maradsz.. Ezt meg kell szoknod, akinek két gyereke van, ahogy nekem is, a kicsit többször otthon hagytam, hogy a naggyal mehessek egy-két rövidebb programra.:)

2012. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!