Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2800 grammal született kicsite...

2800 grammal született kicsitek 3 hónaposan hány gramm volt? Mi 6 kg-ok vagyunk. Van még olyan szülő akinek a picur felül forog és jön a foga 3 hónaposan?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 11:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig le kell épülnie? Az én 8 hónaposom még mindig csinálja, hogy jobban lássa mi történik, honnan jön a zaj forrása. Ezek szerint gond van vele?
2012. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

azért ne keverjük a dolgokat :)

utolsó, te magad írod, hogy azért emelgeti, próbál felülni a babád mert érdeklődik, csak ugye nem tud még hasizomból felülni.


amit pedig a kérdező babája csinál az egy reflex, nem tudatosan csinálja, nem azért mert fel akar ülni vagy meg akar nézni, csak reflex... és igen, ennek minél előbb el kéne tűnnie.


egyik válaszoló írta, hogy problémára is utalhat, és ez is igaz, a feszes babáknál nem épül le a reflex a feszes izomzat miatt. de ezt azért látja a szülő, hogy "kényszerből" csinálja a baba vagy mert kíváncsi :)

2012. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Én azért nem értettem, mert a reflexet nekünk soha nem hagyta abba, hanem egyből felváltotta a kukucskálás. Ezért kérdeztem rá.
2012. jún. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Akkor hogy is van? aki tudja? Ha 6hónaposan emelgeti a fejét, és úgy csinál a baba, mintha fel akarna ülni, az rossz? Ez jelenti azt, hogy nem épült le vmi reflexe? (egy ismerősöm babája 6hós mult és folyton ezt csinálja) És az baj, hogy az én 3.5hós babám ezt nem csinálja?

Köszi és bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok.

2012. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!