Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orrfolyás! 11 hónapos kisfiú...

Orrfolyás! 11 hónapos kisfiú tegnap éjjel elkezdett folyni az orra, nem aludtunk túl jól. Orrszívózás előtt tengeri spré, utána nasivin csepp. Ezen felül mit tudok még tenni?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy beteg, lehet, hogy fogzik, mert az egyik fogánál volt ilyen tünet. De persze mérget nem merek rá venni, hogy fogzás.Nem köhög, csak néha tüsszent. Vigyem dokihoz, vagy hívjam fel vagy várjak pár napot?
2012. máj. 21. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokit, és jelezd neki. Kb azt fogja mondani, amit most teszel. Lehet, hogy akarja majd látni is, hogy megnézze pl a torkát.
2012. máj. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Addig addig aggódtam, míg felhívtam. Semmit nem mondott, csak annyit még, hogy mivel nem vagyok biztos benne, hogy fáj vagy nem fáj a torka így adjak neki nurofent napi 3 napon át naponta 2 alkalommal. Még fenistilt is adtam neki, csak azt már elfelejtettem kiírni, mert én már egy kezdődő orrfolyást elcsíptem fenistillel. Most sajnos nem sikerült. A váladék teljesen tiszta áttetsző, vízszerű, szóval nagy az esélye annak, hogy fogzik.
2012. máj. 21. 12:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tűnik betegnek, azért nem nagyon ijedtem meg. Jön megy, jókedvű, bár sokat akar jönni az ölembe pihenni, ez lehet fogzás és betegség miatt is..
2012. máj. 21. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!