Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 3.260 grammal...

Kislányom 3.260 grammal született és most 8 hónaposan 6.500 gramm. Volt vki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Most elküldtek minket hasi és koponya ultrahangra. Volt valaki hasonló helyzetben? Remélhetőleg nincs vele semmi gond mert jó kedvű, de ki kell szűrni a rendellenességeket ha van. Volt másnak is ilyen kis súlyú a babája???

2012. máj. 15. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom sem túl nagy súlyú. Fél évesen 7160 g volt, egy évesen pedig 8160 g. Most 22 hósan is csak kb. 9,8 kg lehet. 3100 g-al született. Mire gondolnak, hogy mi lehet a baj, hogy hasi és koponya uh-ra küldtek el?
2012. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam se volt nagyobb.picike és kész.imádom az ilyen dokikat akik halálra rémitik az anyukákat.

fél éves korra kell elvileg duplázni,egy éves korra pedig háromszorozni a születési sulyt.na a háromszorozás kisfiamnál 2 évesen történt meg.

2012. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem mondtak semmit én meg nem is kérdeztem. A hasira még van elképzelésem, de hogy a koponya ultrahang miért kell arról gőzöm sincs. Azért megnyugtatott az orvos, hogy valószínű nincs semmi gond, de jobb kizárni a problémákat.Én sem vagyok kövér és apuka sem. Középtermetűek vagyunk,és normál súlyúak, szerintem csak ennyiről van szó.
2012. máj. 15. 18:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos kislányom is lassan gyarapszik. Mi is holnap megyünk hasi UH-ra és vérvételre. Vérvételen már voltunk ezelőtt 2 hónappal, kiderült, hogy vérszegény. Azóta kapja a vascseppet, remélem megszűnt a vérszegénysége, bár az étvágyát tekintve, semmit nem javult a helyzet (ezért megyünk hasi UH-ra). Szerintem is jobb inkább elmenni, és megvizsgáltatni.
2012. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én nagy lányom 7 hónaposan volt 7 kg, 1 évesen 8,5 kg. 6 hónaposan épphogy megduplázta a születési súlyát ( 3210 g volt) A mai napig igen vékonyka ( 10 éves 146 cm 30 kg ) igazi balerina alkat, viszont nem volt beteg vagy 5-6 éve, pedig most is én is meg a húga. is betegek vagyunk


Centire is kicsi? Eszik, iszik , mozog rendesen?

2012. dec. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!