Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom 3 hete megtaníto...

1 éves lányom 3 hete megtanítottam egyedül elaludni, de most romlik megint a helyzet. Miért?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz alvó volt, nehezen aludt el és sokszor felkelt, így megtanítottuk egyedül elaludni. Minden szépen ment is, csodásan ügyesen elaludt, és reggelig meg sem nyikkant, és nappal is bőven jobbakat aludt, mint előtte.

De most megint romlik a helyzet, igaz elalszik, de éjjel felébred többször, és van, hogy 1 órán át nem tud visszaaludni. Nappal is megint sokkal kevesebbet alszik.

Aki ilyenen átment, van ötlete, hogy mi lehet a gond?

Vissza fog térni a nyugi?

Mit tegyek?


2009. júl. 2. 14:27
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

a suttogóban is van 1 fejezet,ami arról szól,h "ha már azt hinnéd minden rendben,akkor újra elromlik"

sajna ez igy van-lehet a foga miatt,a melegtől..bármitől.

az nagyon helyes,h egyedül alszik el.majd túl lesztek ezen az időszakon is.amit semmiképp ne tegyél,h odaveszed magadhoz,megeteted,v berohangálsz,ha nem sir.-mert akkor később kezdheted előröl.

ki kell birni,túllendül majd rajta.

most nálunk épp az ellenezője van,a 6órás kisfiamat 8kor úgy kell ébresztgetni.

látod,ilyen hullámzó.lesz ez még jobb is,kitartás

üdv

2009. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ah, ez nem jó hír...

Az én könyvemben nem írtak ilyen visszaesésekről...

És ez meddig tart? Vagy hány ilyen lesz még?

Mert most én erre lelkileg nem vagyok felkészülve, és ezt ő is érzi...

Most olyan nehéz, és megint minden nap rosszabb lesz...

PEdig már megkönnyebbültem, hogy 1 év után alhatok..

2009. júl. 2. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!