Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátoknak mit adtok...

1 éves babátoknak mit adtok reggelire és vacsira?

Figyelt kérdés

Még szopizik és utána szoktam adni gyümit. De azt csak nagy szenvedések árán tudom "beletömni". Amúgy nem egy rossz étvágyú. Hagyjam a gyümit vagy erőltessem?

Ti mit adtok hasonló korú babátoknak?

köszi a válaszokat



2012. jún. 6. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem még csak tejet iszik reggel-este,külön reggeli nincs.


Tízórai,ebéd,késői uzsonna van még.

2012. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szintén szopizó 1éves.

Én próbálkozom rendszeresen a reggelivel,van,h kéri,van hogy nem..Mondjuk mi ilyen furcsán élők vagyunk,mert általában 9körül kelünk,ő addigra "megreggelizik" belőlem,aztán próbálok neki szilárd reggelit adni(vajaskenyér ,bundáskenyér,tejberizs,sajt,zöldségek,felvágottak,házi péksütik,ilyesmikkel szoktam próbálkozni,általában...tulajdonképpen amit én is eszek...Aztán később kap gyümit a de. folyamán,azt szokta kérni.Vacsizni 7körül szokott,legtöbbször azt,amit ebédre kapott,vagy a reggelinél felsoroltakból:D...Utána fürdés és egy "jóéjszakát"szopizás.

2012. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pár falat gyümi, keksz, natúr joghurtban babamüzli, vajaskenyér kis falatkákban - ez megy reggelire, hajnalban szopik, reggel tápszert iszik, amiket felsoroltam, inkább tízóraira eszi meg.

Ebédre főzeléket eszik. Pár órával később sok gyümölcsöt (szőlő, cseresznye, meggy, eper, mandarin, alma...) talán kekszet, vagy gabonapépet, kiflicsücsköt. utána 6kor megissza az éjszakai rizses/gabonás tápszert. 8körül vacsizik, egy üveges sütőtök bébiétel, vagy paradicsomos burgonya, valami egyszerűbb nem husos bébiételt szoktam neki adni, mellé csipeget ezt azt amit mi is eszünk (pici kenyér, sajt, párolt zöldség, natúr joghurt) utána még szopik elalváskor.

2012. jún. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt eszi, amit mi. Szendvicset, felvágottat, joghurtot, virslit, tojást. Utána iszik még mellé tejet is. Reggel rögtön kaja után, este fürdés után issza meg.

Mondjuk most, hogy jön a foga, most pár napja csak a tej kell neki. Ilyen nálunk nem volt 7 hónapos kora óta.

2012. jún. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!