Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babátok milyen...

1 hónapos babátok milyen sűrűn szopik?

Figyelt kérdés

ő kér így, vagy kivárjátok ezt az időt.


fiam szopi után 1 órával már újra kérne, de már nem bírom (van egy nagyobb is), így kiváratom vele a 2,5-3 órát. van, hogy közben bealszik és akkor 4 óra is eltelik a 2 szopi közt. közben szépen hízik, nem az éhség hajtja.



2012. jún. 7. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Jól csinálod. Az enyémek 1 hómnaposan az éjszkát már átaludták, nappal ettek 4-5-ször (az 3-4 óránként).

De 1 órával evés után én sem hagytam cumizni, visszaalszik pár perc után

2012. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első pár hónap ilyen, még meg kell szokni a babának a külön életet, hiszen 9 hónapon keresztül a hasadban, veled együtt létezett. Ilyenkor még ha rajta múlik, napi 24 órában a ciciden lógna, lényegében két üzemmódban létezik, vagy szopik vagy sír. Némelyik baba még aludni is csak mellen hajlandó, ha leveszed, rögtön ordít.
2012. jún. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, köszi! de olyan rossz hallani, hogy sír a cici után.


az 1.gyerekem lány volt, ő végig aludta a szopik közti időt. ez a kislegény már nem olyan.

2012. jún. 7. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden babának más az igénye. Lehet, hogy a tied nagyon gyorsan emészt, ezért kér a szoptatás után már egy órával újra, vagy csak a kevésbé tápláló "elülső" tejet szívta ki, ezért maradt éhesen. Én biztos nem váratnám 3 órán keresztül, már rég elavult, ráadásul a tejtermelésnek sem tesz jót.
2012. jún. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, tudom. de amikor megszoptatom 2 órán belül, akkor utána még nagyobb sírás jön, meg láb huzigálás, mert akkor meg a hasa fáj.


mostanában már kb.2,5 óránként kér, ami nekem is ideális.

2012. jún. 11. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik mellből szoptatod olyankor? Mert ha igen, akkor valószínűleg onnan is csak az elülső tejet szívta ki, ami zsírban szegény, ellenben laktózban gazdag, ami ilyen mennyiségben hasfájást okoz.
2012. jún. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!