Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nagyon könnyű és pici...

Milyen nagyon könnyű és pici sport babakocsi van, aminek nem túl rövid a tolókarja?

Figyelt kérdés
11 hónapos babának kellene, nyaraláshoz (vonattal), BKV-ra, ilyesmi. Van mei-tai, kendő is, de nem mindig szeretném a hátamon vinni, mert vacak a derekam, meg nem is nagyon marad meg rajtam már, örökmozgó. Mag kiszedi a hajam :D Autónk nincs, szóval kézben cipelhetőnek kell lennie. Másik kocsink van, de az utazni nagy.

2012. jún. 7. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
brendonban vam kb.8000 ft sport babakocsi,kb4,5-5 kg.könnyű összecsukni.
2012. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van, nagyon szuper könnyű kocsi. Imádjuk. Ha összecsukod az oldalán van fogantyú amivel egy kézzel nagyon könnyen viheted, mint egy ,,táskát,, :)

2012. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be a Brendonba, így kipróbálhatod, meglátod melyik a megfelelő. Majd vedd meg használtam fele annyiért. :)
2012. jún. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milly Mally sportbabakocsink van. Könnyű, van rajta egy szíj amivel a válladra veheted összecsukva, mint egy esernyőt. Az Elefáni-ba vettük, 10000 ft körül volt.
2012. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Quinny zapp! Nem a legolcsóbb, de szerintem a legjobb babakocsik egyike. Nagyon könnyű irányítani, és extra kicsire összecsukható.
2012. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!