Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másoknál is így alakult? 1-2....

Másoknál is így alakult? 1-2. baba

Figyelt kérdés
Tényleg így van ,h ha az első gyerkőc aktív örökmozgó, nyughatatlan, akkor a 2.nyugis lesz vagy fordítva,1 nyugis másik nem az? Csak kíváncsiságból kérdezem mert akivel mostanában beszéltem mindenkinél így volt.
2012. jún. 7. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálunk így van.Első(lány) nyugis,jó alvó,barátkozós volt babaként,második(fiú) "sehogynemjó",napközben rossz alvó,félős.De így is imádom! :)
2012. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok mindenben eltérnek, de nálunk a 2 lány nagyon hasonló karakter. Barátnőmnél különböző neműek, de mind a kettővel mákja van, mert nyugisak és jól alszanak stb. A sógornőmnél viszont az első gyerek nyugis baba volt és nyugis most is, a kicsi viszont egy angyal bőrbe bújt kisördög :) Nem tudom, hogy lehet-e általánosítani, de sokaknál úgy van ahogy a kérdésedben is szerepel. Viszont ilyenkor mi a helyzet a 3. babával? :) ha lesz
2012. jún. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt,az első gyerekem borzasztó volt,a mai napig vele van a legtöbb problémánk pedig már 18 éves,a másik 3 gyerkőccel semmi bajunk nincs,szinte észre se vesszük hogy vannak.A lányunk 16 és fél,a másik fiunk 9 és fél éves,a pici pedig 3 hónapos fiucska.
2012. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is az első gyerekem(lány) nyugis volt, barátkozós meg sose volt semmi baja, a második gyerekem(fiú) meg izgága, beteges, félős. De így jó ahogy van, miért is lennének egyformák?! Amúgy a lányom apás a fiam meg totál anyás...még ebben sem hasonlítanak :)
2012. jún. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 alaszka ***** válasza:
Nekem két lányom van, a nagy 4 éves a kicsi 1, a nagy után azt hittük nincs elevenebb baba, de kiderült hogy mégis. Nekem mind a kettő, nyughatatlan örökmozgó!
2012. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 alaszka ***** válasza:
Szerintem inkább akkor másak, ha fiú, lány.
2012. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiam 3,5 éves eleven örökmozgó, igazi rosszaság. A lányom másfél éves, és ahogy látom pont olyan gézengúz lesz, mint a bátyja!! És így utólag ha belegondolok, a nagy is nyugis volt 1-1,5 éves koráig, aztán "fiúsodott el". De mondom, most már a lány is rosszcsont... És meg nem áll...

Szóval ők elég EGYFORMÁK.

2012. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! akkor borult az elméletem...nagyrészt:))
2012. jún. 7. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!