Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka ha egy baba...

Mi lehet az oka ha egy baba dörzsöli, cibálja a saját fülét?

Figyelt kérdés
8hónapos babám van, eddig csak akkor dörzsölte a fülét ha álmos volt, de pár napja egyre sűrűbben csinálja(akkor is ha tutira nem álmos), leginkább evés közben.
2012. jún. 6. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy "unatkozik" és kell neki valami extra elfoglaltság?
2012. jún. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megszokas , megnyugtatja.

en lanyom a hajat kunkorgatja eddig akkor csinalta ha almos , mostmar eleg surun latom hogy a hajat kunkorgatja

nincs vele semmi baj. majd elhagyja.

2012. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ezt csinálja mostanában a fiam. ;-) Nem kell aggódni, majd abbahagyják. Ismerkednek még magukkal, játszanak.

Ha nem tépi-szaggatja és nem sír sokat, akkor nincs baj. :-)

2012. jún. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 9 hónapos és cibálj is ha ideges. De nem sír közben. csak mérgelődik. :-) Elalvásnál gyakran bedugja az ujjacskáját a fülébe és tekergeti. Én emiatt nem aggódom, majd elhagyja.
2012. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Győződj meg róla hogy nincs-e baja a fülének én kislányomnak is szokása elalvásnál de mikor napközben is csinálta megnéztem és kicsit ekcémás volt neki ,érzékeny bőrű nagyon,aztán bekentem és nem csinálta többet :)Lehet hogy viszket neki de lehet szokás is.
2012. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert valószínű fülgyulladása van.Az én kislányom is ezt csinálta.. azért leginkább evés közben, mert ahogy eszik úgy a fülének is fáj/kellemetlen. el kellene vinni orvoshoz, megmutatni neki. esetleg megnyomkodhatnásd a füle körül, belül a fülét, és ha odakapja a kezét akkor tuti a dolog.. (tapasztalt vagyok ebben a most 17 éves lányom fülét 7x, a kisebbik( 3 éves) lányom fülét 2x szúrták eddig fel.. gyakori nálunk a fülfájás sajnos..
2012. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!