Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Évfordulónk lesz a párommal,...

Évfordulónk lesz a párommal, véleményeket szeretnék a babámmal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Amikor a picink egy hónapos lesz (jövő héten) Akkor lesz évfordulónk a párommal. El szeretnénk valahova menni egy kicsit. Kérdésem az lenne, hogy volt valaki ugy, hogy a nagyira hagyta a babát? Persze fejek le neki tejet bőven, csak szerintetek nem gáz, hogy cumisüvegből kellene ennie? Vagy ne menjünk el?
2012. jún. 7. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el nyugodtan. 2-3 órát lesztek távol, semmi gond nem lesz, érezzétek jól magatokat! Kell a kettesben töltött idő.
2012. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én csak annyi időre mennék el ami a két szopi között van.Adtál már neki cumisüvegből enni?Mert lehet hogy el se fogadja.2 hetes volt amikor elmentem egy órára a férjemmel a nagyobbik farsangjára.Nem volt semmi gond aludt mint a bunda.De az itt volt közel.Hová mennétek?
2012. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, még nem evett cumisüvegből, de jó hogy mondod, majd előtte kipróbáljuk. Nem tudom, hogy hová mennénk, mert a párom nem árulja el! :)) De nem tul messze.
2012. jún. 7. 13:15
 4/7 anonim ***** válasza:
A cumit tényleg próbáljátok ki, nekünk ezért kellett magunkkal vinni mindenhová, igaz, mi nem mentünk ünnepelni, csak orvoshoz, de nem tudtam elfogadtatni vele a cumisüveget.
2012. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is csak 1,5 hós volt amikor az évfordulónkat ünnepeltük :-) mi egy nagyon közeli étteremben vacsiztunk, ahonnét negyed óra alatt gyalog is hazaértem volna ha gáz van. Anyósom vigyázott a babára addig és megszoptattam, utána mentünk vacsizni és a következő szopira már otthon voltunk :-) Nem lett semmi baja ettől az egy alkalomtól, nem ment tönkre a szopóreflexe vagy mi :-) már 1 éves múlt és még mindig szopik! úgyhogy ettől ne félj, elég gyorsan megszerette a cumisüveget és megy a két dolog párhuzamosan is, sokszor kapott teát, gyümölcslevet is.
2012. jún. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
6 hetes kontrollra mentem először el hosszabb időre 85 km-re van a klinika 2-2,5 óra az út forgalomtól függően + várakozás a rendelőben, és a vizsgálat Anyukám volt vele babám 1,5-2 óránként evett, fejtem le neki tejet még 60-at sem evett meg,de a Mamival nagyon jól elvolt, amikor hazaértem megszoptattam. Semmi baja nem lett tőle, pedig ennyi tej semmi egy ennyi idősnek. Előtte azért próbáld többször üvegből etetni. hogy megszokja. Nyugodtan menjetek tényleg szükség van a kettesben eltöltött időre. Jó mulatást!
2012. jún. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam cumis üvegből, de nem fogadta el! :(( Fintorgott, kilökte a nyelvével, majd elkezdett sirni! :(( Nem megyünk.. :((((
2012. jún. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!