Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2,5-3 év van a gyermeke...

Akinek 2,5-3 év van a gyermekei között hogy viselte a nagyobb, mikor megszületett a pici?

Figyelt kérdés
És mennyire volt nektek nehéz egyszerre két "picivel"?

2012. jún. 8. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az lányom 3 éves múlt novemberben,februárban született öcsike.

Nagyon várta hogy megérkezzen,örült is neki,de a féltékenység úgy jött ki rajta,hogy mindegy volt hogyan,csak figyeljek rá.Nagyon sokat rosszalkodott.Direkt azt csinálta,amit nem szabad.

Most 4 hónapos a kicsi,szerencsére visszaváltozott.

Én azt hittem megőrülök az elején,úgy gondoltam képtelen vagyok ezt csinálni.Bevallom az is megfordult a fejemben,hogy nem is kellett volna még egy gyerkőc,meg hogy olyan jól elvoltunk eddig,most meg minden a feje tetejére állt,a lányom is már ilyen rossz lesz mindig.De aztán lecsillapodott és mostmár minden oké.

Most is nehéz nekem,de azért közel sem úgy mint az elején.

Az elejét túl kell élni szerintem,és utána minden szép és jó. :)

2012. jún. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a korhazban mar kerdezgette mikor hozzuk haza (3 eves nagyfiu),az elso par napban a furdetesnel is segitett

aztan rajott, hogy a huga megcsak szobadisz, ugyhogy nem foglalkozott vele nagyon, ugy tudomasul vette, hogy van, es ennyi

aztan mostmar a meseknel mindig kijavitja, hogy ket gyerek van, apakukac meg anyakukac mellett van szofikukac is, neha odaszalad, megsimogatja, megkerdi, hogy miert nem tud jarni, mikor fog beszelni, stb

amikor multkor felsirt a masik szobaban, mi epp duploztunk, a fiam felpattant, hogy "megvigasztalom szofikat", es rohant is, beletomte a szajaba a cumit, vagy csinalt valamit, amitol elhallgatott, mert mire kettot pislogtam a lanyom elhallgatott, a fiam meg megint mellettem volt


sokszor meselek dolgokat, kettejukrol, stb.

szerintem ket gyerekkel konnyebb, mintha csak egy lenne, persze gyerekfuggo is (ha a fiam lett volna ilyen nyugis, jo baba, tuti nem 3 ev telik el a ket baba kozott csak 1, max 2).


ok, mondhatnek ilyeneket, hogy a mozit nehezen oldottuk meg, meg "tartozek", ha megyek vhova, nem bizom ra senkire, hanem viszem..

ami rettentoen idegesit, hogy mindig megkerdik, hogy "nem feltekeny?".. eloszor tok buszke voltam, hogy nem, de mostmar idegesit a kerdes, meg rossz hallani. miert kene feltekenynek lennie, nem vettunk el tole semmit, kapott egy nagyon draga kincset, egy testvert.

2012. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 éves 3 hónapos volt a nagy, mikor megszületett a kicsi. Nagyon nehéz volt az eleje nekem fizikálisan, lelkileg is. A nagy olyan szomorkás volt az elején, sokat cumizott, mesét nézett, csendes volt. A kicsi egyfolytában cicizett, aztán hasfájós volt, majd beleőrültem, hogy nem tudok eleget foglalkozni a naggyal. Most 6 hónapos a kicsi, belejöttünk, megszoktuk, összerázódtunk.
2012. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!