Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet "rávenni" egy...

Hogyan lehet "rávenni" egy babát, hogy átaludja az éjszakát?

Figyelt kérdés
11 hónapos. Éjszakánként többször kel. Cumi kell neki, vagy inni. Utána hamar visszaalszik. De nekem úgy tűnik, hogy "megszokás", mert mindig nagyjából ugyanakkor ébred.
2012. jún. 8. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megvan a recept akkor szólj :) mert az én 21 hónaposom még mindig kel. :( ha beteg/fáj valamije akkor többször egyébként 1x enni (az istennek nem tudom leszoktatni róla)
2012. jún. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A recept: vár ki, amíg megérik rá. Meg fogja csinálni, de hogy mikor, az minden gyereknél más. Nekem a lányom elmúlt hároméves, mikorra átaludta az éjszakát, a fiam - pedig mindent ugyanúgy csináltam velük - másfél éves kora óta alszik reggelig szinte moccanás nélkül.

Nincs recept, ki kell várni.

2012. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sejtettem, hogy ez lesz :) A nagylányom nekem is átaludta 5 hetes korától az éjszakát a kicsi nem tudom mikor fogja.
2012. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy ő eleinte aludt. Kb.6 hónapos koráig. Azóta meg nem. Mások meg azt mondják, ilyenkorra már át kéne aludni az éjszakát, hát nem tudom......
2012. jún. 8. 12:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Én türelmes típus vagyok... :) De olyan jó lenne egy jót aludni. :D
2012. jún. 8. 12:58
 6/13 Disi ***** válasza:
Óóóó, nekem is ilyen volt a babóm, 4 és fél hós koráig átaludta az éjszakát. Aztán mire azt mondták, hogy na mostantól kéne, azóta egyfolytában kelünk. Nálunk volt egy nagyon durva 2 hét (a 4. és 5. foga egyszerre jött), óránként keltünk. Azóta összeteszem a kezem hogy csak egyszer ébreszt.
2012. jún. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kislányom mindig is jó alvó volt, nem kellett ügyeskedni vele, egyszerűen csak ALUDT. Kezdetben a kisfiam is, aztán borult minden: két alsó foga nagyon megkínozta, egyik napról a másikra elkezdett mászni és felült - éjszaka is gyakorolta. felállt - ezt is gyakorolta. Most ezeken túl vagyunk, már "csak" kétszer ébred, szintén nem éhes, de ha nem kap cicit, nehezebben alszik vissza. Ha férjem kel hozzá, vissza tudja altatni, de akkor addig ébred, míg én nem megyek és nem tud szopizni. És Ő is mindeig ugyanabban a két időpontan :) Most egyelőre örülök, hogy csak kétszer kel és hogy utána simán visszaalszik. Szerintem is idővel jobb lesz ez.
2012. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

na én is pont így vagyok, amikor már kezdem nagyon utálni, hogy 1x fel kell kelnem éjjel, akkor jön valami betegség vagy fogzás és kelünk 15-20X...na ezután mindig kipihent vagyok, ha csak 1X kelek :)


kedves kérdező az olyanokkal ne törődj akik megmondják, hogy ennyi meg ennyi idős babáknak mit kell/illik tudnia. neki még biztosan nem volt olyan gyereke akinél, ha fejre állt sem változott semmi. És hidd el nem te csinálsz valamit rosszul (kegyetlenség lenne sírni hagyni ha felkel) 2 gyereknél mindent nagyjából ugyan úgy csinálok az egyik alszik éjjel a másik nem...ez van sajnos el kell fogadni, majd megváltozik (remélem)

2012. jún. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 krisztivan ***** válasza:

Gumikalapács:-))

Fiam 21 hós és heti 1X van átaludt éjszakánk.Ha este10-kor elalszik és nem ébred éjszaka akkor 4-fél 5-kor kelünk:-((

Ha 1-2X ébred akkor alszunk fél 7-ig is:-))

Jönnek a frontok,jönnek a fogak és különben is rohadt unalmas aludni:-))

2012. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 éves és még minden áldott éjszaka ébred egyszer...még soha a büdös életbe nem aludt át éjszakát és szerintem nem is fog....
2012. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!