Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon hogy fogja bírni 5 hós...

Vajon hogy fogja bírni 5 hós kisbabám a 24órás ph mérésre betett szondát? (orrán keresztül gyomrába)

Figyelt kérdés
Nemsokára megyünk vizsgálatra és kiváncsi vagyok mások bébije hogy bírta ki? Végig ordított, vagy csak amikor berakták neki? Tudott aludni? Enni? Inni? Nagyon félek... :(
2009. júl. 2. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! szorítok Nektek, mert azért ez nem lesz könnyű :(

én gyerekkoromban estem át rajta többször is, de nem ilyen piciként. én elég jól viseltem, de el sem tudtam képzelni, hogy egy pindúrka hogy tudja. de voltak a kórházban ilyen pici babák is és meglepően jól viselték!

vigyázni kell, hogy ne nyúlkáljon a szondához, mert akkor irritálja a torkot, garatot. egyébként nekem a necces az evés volt, a babádnál ez nem lesz gond, mert eleve folyékonyat eszik.

remélem, gyorsan és a lehető legkönnyebben túl lesztek rajta!

2009. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is remélem,és köszönöm,hogy írtál,meg hogy szorítasz!
2009. júl. 3. 11:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj,hogy kérdezek!!!

A 2 éves fiamnak lehet,hogy ezt fognak csinálni és a neten pontos leírást nem találtam.Leírnád nektek hogy zajlott,hogy bírta a kisbabád?

2010. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nem gond,szívesen válaszolok.

Hála Istennek végülis nem csináltattuk meg. Rettegtem tőle-pedig nekik állítólag nem is olyan szörnyü....

Javult az étvágya kislányomnak,sokat tanakodtunk a házi dokinkkal,és végülis lemondtuk az időpontunkat.

De a gasztrós doki részletesen elmondta,hogy is zajlik.

Az a "kellemetlen" amikor ledugják a csövet,ami végülis a szonda is egyben. Az a rossz,hogy vigyázni kell,ne rántsa ki a gyerek,ne tegyen kárt a csőben,ami egy számítógéppel van összekapcsolva.

Tehát igazából az a feladata az Édesanyának,hogy erre ügyeljen.

2éves kisfiúval sem irigyellek,de ha muszáj túlesni rajta,nem tudsz mit csinálni :(

Mi a gond nálatok? Miért kéne megcsinálni a ph mérést? Nem eszik rendesen?

Drukkolok Netkek!

üdv!

2010. febr. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!