Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert adtok/adtatok a gyerekne...

Miert adtok/adtatok a gyereknek 2keresztnevet?

Figyelt kérdés
2012. jún. 8. 16:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az én anyám egy nevet adott nekem és kifejezetten csúnya,és utálom,kisfiam azért kapott kettőt mert ha az egyik nem tetszik neki,akkor a másikat használhatja.
2012. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi két okból adtunk két nevet:

Az egyik, hogy tudjon választani, ha nagyobb lesz;

a másik, "tucat" vezetékneve van, így kisebb az esély, hogy lesz egy ugyanolyan nevű ismerőse.

2012. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A fiam azért kapott két nevet, mert kapott egy olyat, ami nagyon tetszett nekünk (ezen szólítjuk), a 2. keresztnevét pedig az apám után adtuk neki. A Lányom pedig azért mert rengeteg lánynév tetszett, és így 2-t tudtunk választani. Persze többnyire mindenki az első nevén szólítja, én néha mondom neki a Rebekát is. (2. neve) Amúgy én örültem volna, ha két nevem van, nálunk a családban szokás, csak nekem van egy keresztnevem.
2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi is úgy vagyunk,mint az első!Ha lányunk lett volna akkor Bianka Borbála lett volna,a nagymamám után Borbála.De mivel fiúnk lett,nála nem volt olyan név amit jó lett volna tovább vinni,így egy neve lett:Bence:)
2012. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fiamnak az első neve az lett,ami az enyém lett volna,ha fiú leszek (Márkó).Második nevét édesapám után kapta (Iván).Mivel a fiamnak két neve lett,ez a lányomnák sem volt kérdés.Nekem a Luca tetszett,páromnak az Emma.
2012. jún. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mert egí hangzik jó és azért mert volt egy ami mindkettőnknek megtetszett és volt még egy ami a páromnak nagyon mondtam ha akarja lehet az a második neve.
2012. jún. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!