Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik Mosonmagyaróváro...

Anyukák, akik Mosonmagyaróváron vagy környékén laktok tudnátok mesélni a helyről? Milyen lehetőségek vannak a gyerekek számára?

Figyelt kérdés
Milyen a hely,környék?Milyenek az emberek?Hajdú-Biharból költöznénk és érdekelne minden vélemény.
2012. jún. 8. 17:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a tágabb közelből vagyok, Győrből, de a munkám miatt gyakran járok oda. Győrnél jóval kisebb, nyugodt város. Sokan járnak Győrbe dolgozni, és középiskolába. Nyugis.
2012. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

itt lakom egy köpésre tőle ill.szigetköz pontosan ahol lakunk.

most arra gondolsz hogy itt emberevők laknak? :)

mindenkinek vannak problémái itt is és nálatok is, itt is drága minden,itt is tudnak szeretni.

hiába mondom miért gyere ha idejössz és nem tetszik.

annyi a legjobb hogy míg nálunk már nem esik az országban akkor még tocsog,egy Salgótarjáni rokonom szerint ez Magyarország se**elyuka mert itt mindig fúj a szél. :) szeretettel várlak.

2012. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:)

köszönöm az eddigi válaszokat

Vannak valami a városhoz közeli falvak,ahol olcsóbban lehet venni házat?

2012. jún. 8. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Mindenképp Móvár? Ez a megyei napilap honlapja. Hátha találsz érdekes infókat.


[link] (ingatlanhirdetések is vannak, nézd meg!)

2012. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igazából az lenne a fontos,hogy ne legyen messze az osztrák határ.Férjem külföldön dolgozik és így gyakrabban tudna hazajárni hozzánk,sőt ha Ausztriába talál munkát,akkor akár minden nap és ez nagyon fontos számunkra.De ezt a környéket abszolút nem ismerjük,nem is jártam még arra,férjem meg csak átutazóban volt.Ezért is tettem fel a kérdést,kíváncsi vagyok a véleményekre.:)


Köszönöm,megnézem ezt a honlapot

2012. jún. 8. 20:27
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Jánossomorjától 3km a határ.Akár biciklivel is ki lehet menni.Nagyon sok ház van eladó!

Ha bármi kérdésed van írj privit!

Szívesen válaszolok!

2012. jún. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Szia! Én laktam ott 2hónapot!:) ugyanezen okból mert a férjem Bécsben dolgozott..mi nem Mo.-on éltünk előtte sem hanem egy déli napfényes szép országban:)de én a babával mindenképp haza akartam költözni.Mosonmvárat választottuk mert hogy van autópálya meg minden..és majd milyen gyorsan hazaér..Albit nagyon nehezn találtunk,de végülis sikerült viszont még is csak messzinek bizonyult és elköltöztünk Bécsbe..aztán onnan néha hazjártunk vásárolni isrájöttünk hogy bár nincs végig autópálya sopronnal jobban jártunk volna mert sokkal gyorsabban otthon voltunk..De albit ott is baromi nehéz találni mondhatnám lehetetlen...mi is néztünk házat eladót országhatárban lévő faluknál de én nem találtam magunknak valót! Több sikert nektek! De ha nem ragaszkodsz az otthonéléshez fontold meg hogy ki költözöl Ausztriába te is a ygermekkel!
2012. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Amugy nagyon nyugodt hely,kó nagyokat sétáltam mindig,közel laktam a központhoz iskolához ovodához gyerekorvoshoz,nagyon jó helyen volt a lakás amit találtunk közel a központhoz mégsem a belvárosban!Én szerettem ott laknile tudtam volna élni ott az életem..nagyon nyugis hely!
2012. jún. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mindig is a környéken laktam, én szeretem. Itt jártam gimibe, egyetemre. Nyugodt hely, van kórház, rendőrség, minden ami egy városba kell, sok bolt, bevásárlóközpont. Sok kisgyerekes program van, barátkozó anyukák.

Nagyon nagy bulizási lehetőség nincs, de gondolom gyerekesként nem is ez a szempont elsődlegesen.

határmenti falu: Jánossomorja, Hegyeshalom. De igazából Óvár is közel van a határhoz, azért neked egyszerűbb lenne a városban, ha a férjed dolgozik. Mindig van albérleti lehetőség, ha kell családi házas övezetben is.

2012. jún. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.Igazán biztató válasz.:)

A bulizást meg már "kinőttük" inkább kirándulni,férjemmel horgászni menni szeretünk.:)

2012. jún. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!