Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 10 hónapos...

Mennyit alszik 10 hónapos körüli babátok napközben? Mikor kel reggel, mikor fekszik este?

Figyelt kérdés
Előbb olvastam a válaszokban, hogy 8 hónapos babák már csak 2 órát alszanak napközben. Én kislányom 10 hónapos, 3 hete állt rá a napi kétszeri alvásra (előtte 3* aludt), de ez 2*2 órát jelent. Reggel 8 körül ébred, este 10 körül fekszik. Ezek szerint ő alszik sokat? Amúgy 4 óránál többet nem nagyon bír fent lenni, de közben nagyon aktív. Egész nap megy.
2009. júl. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz az én kislányom már 1 éves, de ő is 1 hónapos kora körül állt át a 2x-i alvásra napközben: ez nálunk 1xfél és 1x1-1.5 órát jelent viszont csak!

Este 9-fél10 között alszik el és reggel fél 9-ig alszik.

De ez annyira gyerekfüggő! Szerintem a Te babád nem alszik sem többet sem kevesebbet az átlagnál.

2009. júl. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, persze 10 hónapost akartam írni, amióta 2x alszik:-))
2009. júl. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kriszta66 ***** válasza:
Az én lányom 7 és fél8 körül kel aztán kajál 9 körül elalszik 10 körül ébred utánna eszik játszik fél12 körül alszik kb. fél 1 egyig ,azán megin eszik fél 2 vagy2 körül megint alszik kb. 3 fél 4-ig eszik jétszik 5 és fél 6 fele megint alszik kb.6-ig 8 kor pancsi vacsi és alszik. Az én lánykám még ilyen sokat alszik . Van egy ismerösöm az ö lánya is 10 hónapos lessz és kétszer alszik negyed órát . Bocsi azt nem irtam hogy az én lényom 20-án tölti a 10 hónapot.
2009. júl. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nálunk most pont hasonló a helyzet.

6-1/2 8 körül kel, aztán alszik 10 körül 0,5-2 órát, majd 2-3 óra körül du is. Eddig ezek az alvások 0,5-1 órásak voltak, most viszont inkább 2 óra. Este meg 8 körül alszik el.

26-án volt 10 hós.

2009. júl. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 hós fiam reggel 6-7 körül ébred, 9-10 között alszik el (kb 1.5 órát), utána délután 2-4 között alszik el (attól füüg délelőtt mikor aludt. 1.5 órát)és este 8 körül alszik el. Max 4 órát bír folyamatosan fent.És ő is egész nap mozgásban van.
2009. júl. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az előző hozzászólóhoz csatlakoznék. Az én 10 hós kisfiam alvása pont ilyen. :)
2012. jan. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!