Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam bőrén kiütések...

A kisfiam bőrén kiütések jöttek ki mióta BEBA HA tápszert kap. Van ilyen tapasztalata másnak is?

Figyelt kérdés
A kisfiam 5 hetes. 1 hete, naponta egyszer kap tápszert, mert kicsit kevés a tejem. Mióta ezt issza, nagyon sok apró, pontszerű kiütés jött ki az arcán és a nyakán. Előfordult ilyen mással is? Elmúlnak, vagy tápszert kellene váltani? Ha elmúlik, akkor milyen gyorsan? Kicsit aggódom, mert olyan gyönyörű bőre volt, és most elcsúfítják ezek a kiütések..:(

2012. jún. 8. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám az elejétől tápszeres, rajta is lettek ilyenek. Halicar krémet kell rá használnunk, de idővel elhalványulnak, önmagában ez, ha nem fokozódik, nem indokolja a váltást.
2012. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, mutasd meg a gyerek orvosnak, mert nálunk volt ilyen ettől a tápszertől, és írt fel nekünk másikat.1 éves koráig MILUPA PEPTI tápszert kapott, mert úgy gondolta a dokink, hogy a tehéntej alapú tápszertől voltak a pöttyök. A MILUPA PEPTIben pedig erősen hidrolizált formában van a tej. Szinte teljesen lebontva.

Én megmutatnám, és elmondanám az észrevételt, mert ha csak anyatejnél nem volt és mióta van tápi, azóta előjött, akkor ott a tápiban van valami, ami nem tetszik a kis ember szervezetének...

2012. jún. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!