Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami "praktika" szúnyog...

Van valami "praktika" szúnyog ellen?

Figyelt kérdés
Babám 3 hós, hétvégén megyünk Balatonra, nem szeretném hogy megcsipkedjék a szúnyogok. A babakocsin van szúnyogháló, de ha ölben lesz, mit csinálhatnék?
2012. jún. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Citromfűolajos karkötő, amit a bokájára tudsz tenni.
2012. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen a citromfű tényleg jó, én is hallottam.De szerintem a balcsin nem lesz szúnyog, irtják őket:)
2012. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk van babakocsira, meg gyakorlatilag bárhova felcsiptethető szúnyogriasztónk. Chicco márkájú, és úgy használtuk, hogy a kocsira csiptettük, valami olyan rezgést csinált, ami a szúnyogokat elriasztja, ultrahangos. Szerintem igen jó volt, egy darab csípés nem volt a fiamon, pedig 3 hetes korától használtuk egész nyáron!

Árban talán 4-6 ezer forint közt lehetett, nem volt vészes. Ja, ruhára is lehet csippenteni, mert kicsi és könnyű! Persze nem egy body-ra, de pl. ha betakarod, kis takaró csücskére.

2012. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy igazából zoknira is lehet, olyan kicsike. Nem kényelmetlen neki.
2012. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ezekről a karkötőkről nekem kétes megítélésem van..mertcsak csak hozzá nyúlkálnak ill irritáló hatása is lehet..most is volt valami a tvben...

mi is picik (május 31esek vagyunk és júli végén mentünk)voltunk nyaralni tavaly és ezt használtuk

[link]

Ugyan igyekeztem inkább a ruhára fújni (aminek semmi baja nem lett nem volt foltos tőle...)de ment a pici karjára is..semmi baja nem lett tőle..én is olyat kerestem amit csecsemő kortól lehet használni,nem spré nem krém hanem pumpás..elég szkeptikus voltam eleinte vele kicsire fújni..azért is mertem mert bio..

Ja igen rengeteg szúnyog volt tavaly pedig írtották Fenyvesen..had ne mondjam mikor vacsizni mentünk kiszálltunk az autóból és ültünk is vissza mert otthon felejtettem ezt a sprét.:-))

Szerintem megéri kipróbálni..biztos beválik:-)

Jó nyaralást!

2012. jún. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak a karkötőt ne!!!!!

Ezt olvasd el előtte!

[link]

Magyarországon nem vizsgálták be. A kínai változat allergiát okozhat! Én is vettem és dobtam is a kukába!

2012. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Mi a Bugslock márkát használjuk, és a zoknira szoktuk rakni.

2012. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2012. jún. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!