Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Praktikák, trükkök, hogy...

Praktikák, trükkök, hogy kislány legyen a baba?

Figyelt kérdés
Tudom, nincs 100 %-os tipp, de azért mégis, tapasztalatokat várnék! Minden vágyam egy kislány!:) Köszönöm
2012. márc. 13. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Nincs :) Mármint van aki azt mondja, hogy hát én ezt meg azt ettem / ittam és lány lett. Csak épp honnan tudja, hogy ha nem ette / itta volna, akkor nem lett volna szintén lány? :))

Állítólag van egy táblázat hogy mikor kell együtt lenni, de ez is olyan hogy valakinek bejött, valakinek nem.

Keress rá, peteéréshez köti az együttléteket :)

2012. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia,

első babám fiú, ill. a családban csak fiúk vannak,úgyhogy mi is nagyon szerettünk volna kislányt.

Mi úgy voltunk együtt,hogy csak peteérésig,még aznap is,de utána már nem.

Hogy ennek köszönhető vagy sem,nem tudom,de a 3 éves tündéri fiam mellé megérkezett egy tündéri kiscsaj,aki már 3 hónapos.:)

Sok sikert!;)

2012. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Imában lányt kértünk :), azt is kaptunk :D
2012. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A www.ciklus.hu oldalon vannak praktikák.
2012. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen a ciklus.hu-n ha vezeted a ciklusodat akkor az megmutassa mikor legyetek együtt hogy lány legyen.Nekem utólag visszanézve bejött.De én úgy tudom peteérés előtt kell együtt lenni,mi akkor voltunk.Bár nekünk teljesen mindegy volt,hogy mi lesz.
2012. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem úgy lett lányom, hogy csak megszakítással védekeztünk, nem tudatos volt a dolog, de nagyon boldogok vagyunk, hogy a fiunk után született egy kislányunk is!
2012. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a fiú spermák gyorsabbak de hamarabb életképtelenek lesznek, a lány spermák lassabbak, de szívósabbak. ezért ha épp peteéréskor érnek oda a spermák, akkor esélyesebb a fiú, ha viszont a legtermékenyebb nap előtt 2 nappal, avgy 1-gyel utána történik az aktus, akkor a lány az esélyesebb.
2012. márc. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Peteérés elött vagy az napján kell eggyütt lenni,én igy csináltam és van egy 1 éves kislányom:)Sok sikert:)
2012. márc. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
A lányom peteérés után 1 nappal,a fiam előtte 1 nappal fogant. Nem volt tudatos,lehet,hogy csak véletlenül sikerült így,nekünk mindegy volt a baba neme.
2012. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tud peteéres utan foganni....12 oraig él a pete
febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!