Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vér a székletében? Bővebben lent.

Vér a székletében? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
3 hónapos babámnak (2 kisujj-köröm méretű) vér volt a székletében. Másnál volt ilyen? A mellem nem repedt, a baba nem lázas, igaz eléggé sírós.
2012. jún. 9. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tejallergia. Kerüld a tejet és tejtermékeket, ha elmúlik, emiatt van.
2012. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már gondoltunk erre is. Elég sokszor fel van puffadva, nagyon sokat szellent szegénykém, és elég nyügi. Hát sajnos bejött a félelmem. De vért csak egyszer tapasztaltam, a többi széklet tiszta volt!

Mikor még a pocakomban volt, mit imádkoztam, hogy csak tejallergiás nem legyen!!! VAn az ismeretségi körünkben,és azt a tortúrás étkezést, diétát, ami szegénynek van... Erre mi is azok leszünk?:((

2012. jún. 9. 12:39
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elolvastam!
2012. jún. 9. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!