Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond, ha már falatozunk?

Nem gond, ha már falatozunk?

Figyelt kérdés
7 hónapos korára két fogacska kint volt és gondoltam, megkóstoljuk a kiflire kent dolgokat. A 6 órási étkezést választottam és a jelek szerint nagyon bejött neki, mert szépen eszik és élvezi is. Később kap még tejpépet, majd jön az esti tápszer.
2009. júl. 3. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Te egyél nyugodtan, akár bicskával szalonnázhatsz, a gyermek meg hadd kóstolgasson a pempők mellett!
2009. júl. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a védőnő azt mondta, hogy 8 hónapos kortól kezdjem el. 4 hónapos kora óta pépezünk, már mindent eszik. és nem bicskázom a szalonnát kedves válaszoló :)
2009. júl. 3. 08:15
 3/8 A kérdező kommentje:
csak még annyit, hogy a kicsi igen!! képzeld, kaparom neki a mangalica szalonnát, ami bizonyítottan EGÉSZSÉGES A GYERMEKEKNEK!! és még a védőnőm is tudja :)
2009. júl. 3. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen kiflire kent dolgokat kóstoltatsz a babáddal?
2009. júl. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tiszta, fehér mangalica szalonnát, mivel a túrót már kóstoltuk gyümölccsel és nem volt gond, natúr krémtúrót. a vajat még nem próbáltuk. egyenlőre ennyi.
2009. júl. 3. 08:28
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan. és hagyd a hisztit a francba :)
2009. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az enyém is evett már szalonnát kis kenyérrel, és májkrémet is.

ha mi eszünk, MUSZÁJ neki is falatokat adni,különben belemászik a tányérba.

2009. júl. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nahát, ez nálunk is pont így van!! kinézi a kaját a szánkból :) és nagyon szereti a pociját. köszi és eszünk tovább BICSKÁVAL :D
2009. júl. 3. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!